Jump to content
FAS Goran
Trofeo

K: letnje gume 205/50/17

Recommended Posts

@Trofeo

 

Možda ja budem prodavao moje letnje 205/45/17 Lassa Driveways, 120 evra sve 4 + demontaža sa felni. Ako znači, mislim da su još u garanciji jer je 3 godine, koliko mi se čini.

Al to ću znati za koji dan (do petka najkasnije).

Kupljene marta 2017, a od tada sam prešao oko 24000 km kombinovano, letnji i zimski set. Za šaru i ostale detalje mogu ti kasnije poslati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

digresija. koliko kosta demontaza kada svi naplacuju to kao +?

ja sam neki dan demontirao gume sa felni za drugara od @djomla sve cetiri gume, uzeli mi po sto dinara za gumu!

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, andreja.micovic said:

@Trofeo

 

Možda ja budem prodavao moje letnje 205/45/17 Lassa Driveways, 120 evra sve 4 + demontaža sa felni. Ako znači, mislim da su još u garanciji jer je 3 godine, koliko mi se čini.

Al to ću znati za koji dan (do petka najkasnije).

Kupljene marta 2017, a od tada sam prešao oko 24000 km kombinovano, letnji i zimski set. Za šaru i ostale detalje mogu ti kasnije poslati.

Ne odgovara mi profil gume.Hvala u svakom slucaju. inace za 30e po komadu sa oko 6mm sare su sve premium gume kod bilo kog vulkanizera kontinental,pireli,miselin, itd itd. sa montazom i balansiranjem (svratio kod par njih). Mislio sam ako neko ima nesto povoljnije jer za 120e ih imam na svakom cosku. 

Edited by Trofeo

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, nema frke, staviću ih za koji dan i ovde.

Kako stane 205/50 na Bravo? Kad sam probao na Marei, kačio je kad se namota pun. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te kod vulkanizera za te pare mozda postoje ali  su stare 10+ godina. 

Jedna takva nova guma u premium brendu je sigurno preko 100€ i sad  ovaj dobrotvor daje sve 4 za 120?

Aha.

https://www.internet-prodaja-guma.com/continental-205-50-r17-premiumcontact-6-89v-fr-357032.html#gref

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 hours ago, andreja.micovic said:

OK, nema frke, staviću ih za koji dan i ovde.

Kako stane 205/50 na Bravo? Kad sam probao na Marei, kačio je kad se namota pun. 

Ne kupujem gume za bravo ;)  na njemu imam 195/45/16 :D 

 

6 hours ago, Dule 021 said:

Te kod vulkanizera za te pare mozda postoje ali  su stare 10+ godina. 

Jedna takva nova guma u premium brendu je sigurno preko 100€ i sad  ovaj dobrotvor daje sve 4 za 120?

Aha.

https://www.internet-prodaja-guma.com/continental-205-50-r17-premiumcontact-6-89v-fr-357032.html#gref

Kolega nisam gledao dot guma,mozda si ti i  u pravu,nikad se ne zna :D 10+ godina nisu odmah da ti kazem. ovaj sto mi je nudio pireli mislim da su bila 2012 ili 2013. Na bravu sam uzeo konti sport stare "sto godina" nisam imao ni najmanji problem. Presao sam 32 hiljade ako se ne varam i vec su i one spremne za zamenu. Cak nisam ni jedno busenje gume imao za te tih tridesetak hiljada :D 

Edited by Trofeo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...