Jump to content
FAS Goran
marko.jovanovic

Golf 5 2.0TDi BKD (tek druga petica na forumu)

Recommended Posts

19 hours ago, neshaoct said:

Pored žive i zdrave Delte, koju za iste pare možeš uzeti mnogo mlađu, i dobiješ prostraniji auto, bolje opremljen, moderniji, sa dizajnom za koji komotno može da se kaže da je juče proizvedena, sa motorima gde ne moraš ni da znaš koje je slovo (a, kamoli da znaš gde mu je napisano), gde nema fore da li će da pukne glava ili će da ostane bez ulja zbog pumpe (zavisno da li je ovo ili ono slovo u oznaci motora)... - gledaš Golfa mk.5? :D:D 

Ako je onaj 2.0 MJet promeniš preventivno gumicu, i teraj samo...

 

Još Marko kaže da mu je Golf upadao u safe mod u svim državama Balkana kroz koje je do sada vozio :D:D (od Srbije, preko Makedonije do Grčke).

Lično, ne bi ni pogledao Golf 5 pored npr. Delte, a ima i francuza za te pare za koje smatram da su takođe bolja kupovina od Golfa...barem neće geografski ulaziti u safe mod. :D 

Neso, nisi lepo procitao sta sam napisao, napisao sam sa mi se svidja i da mi se od uvek svidjao G5, i da zbog toga hocu da ga kupim.

Znam ja dobro sta na oglasima ima da se uzme za cca 5k eura, ali opet znam i sta hocu da kupim. Delta mi se nikada nije svidjala, a prostor koji G5 nudi mi je sasvim dovoljan, po meni ali i vecini ljudi od jos uvek izgleda moderno, nije prevazidjen kao npr. G4 ili Stilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 minutes ago, Ivan BG said:

Neso, nisi lepo procitao sta sam napisao, napisao sam sa mi se svidja i da mi se od uvek svidjao G5, i da zbog toga hocu da ga kupim.

Znam ja dobro sta na oglasima ima da se uzme za cca 5k eura, ali opet znam i sta hocu da kupim.

To što ti znaš šta hoćeš da kupiš mene ne sprečava da komentarišem tvoj izbor. :D Otkud sad to da se nema šta komentarisati ako neko već zna šta hoće da kupi...

Naravno da nema potrebe nekome nametati svoj stav, ili proglašavati tuđi stav za ovakav ili onakav samo zato što se stavovi ne poklapaju, ali se komentarisati (bez nametanja ili proglašavanja tuđeg stava ovakvim ili onakvim) još kako može. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites
56 minutes ago, marko.jovanovic said:

a i da se malo podjebava. 

kao sto ja naprimer malo podjebavam tebe... :P:P:P

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4.8.2019. at 10:24 PM, neshaoct said:

Pored žive i zdrave Delte, koju za iste pare možeš uzeti mnogo mlađu, i dobiješ prostraniji auto, bolje opremljen, moderniji, sa dizajnom za koji komotno može da se kaže da je juče proizvedena, sa motorima gde ne moraš ni da znaš koje je slovo (a, kamoli da znaš gde mu je napisano), gde nema fore da li će da pukne glava ili će da ostane bez ulja zbog pumpe (zavisno da li je ovo ili ono slovo u oznaci motora)... - gledaš Golfa mk.5? :D:D 

Ako je onaj 2.0 MJet promeniš preventivno gumicu, i teraj samo...

 

Još Marko kaže da mu je Golf upadao u safe mod u svim državama Balkana kroz koje je do sada vozio :D:D (od Srbije, preko Makedonije do Grčke).

Lično, ne bi ni pogledao Golf 5 pored npr. Delte, a ima i francuza za te pare za koje smatram da su takođe bolja kupovina od Golfa...barem neće geografski ulaziti u safe mod. :D 

Sreća pa samo VW upada u limp mode :D

MS PK vozi Stila 120ks isključivo u safe mode, ne prelazi Mile dve iljade obrtaja, očo čoek na more i vratio se tako :lol:, i dalje tera tako. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej, pali chek na 3000rpm u 5-oj po nekad, nekad mesecima ne, nekad svaki put a u safe mod je upao par puta do sada! Ja sam na more isao do 2000rpm zato sto je pocela turbina nesto da se cuje dan pred polazak :D

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je li i turbo pokrijes miljeom i ignorises ili kako :P ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ignoriše, ko će da se troši na to :lol:

Mićo, da li si skupio petlju da središ turbinu? Kako si uspeo da odeš na more i vratiš se na 2000rpm, imaš opasnih uspona u Makedoniji, i u Grčkoj, u Solunu na primer?

Samo na VW su turbine problem, ne daj bože da to zeza na svemogućim JTD i MJET motorima. Usisane klapne i sjebane JTD i MJET motore ne računamo, jel tako?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Turbo radi, puni iz mu.a sto bi se reklo, to sto je malo promenio zvuk...ce tera tako jos dugo :D Nisam bio u Gr nego u Cg, tu nema uspona. Isao sam tako do 2-2300rpm i opet sam bio najbrzi :D Jbg Mare, stilo ima mu.a, nije to 1.3mjt pa da funkcionise samo od 2-2500rpm

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Nemam ja klapne a i da imam znas da bi skinuo. Moj moz samo propeler od turbine da usisa

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...