Jump to content
FAS Goran
marko.jovanovic

Golf 5 2.0TDi BKD (tek druga petica na forumu)

Recommended Posts

Nikoga nema da iskomentariše da sam auto preskupo platio :lol:, i još u startu dao 900eur. A još pre par dana rega, a prenos vlasništva, nova saobraćajna...

Evo par fotografija ispod suknje :D

 

IMG_20181212_123622.jpgIMG_20181212_123553.jpg

IMG_20181212_123546.jpgIMG_20181212_123542.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja par dana imao isti takav ispred kuce ( komsija preprodavac ga doterao) , izvanredan, nove letnje gume, diskovi...250hkm na satu, v.servis radjen pre 40-ak hkm, auto samo malo dubinski opran, pritom 1.9tdi '04god i ja som ga ne uzmem. Niti sam morao odmah da ga isplatim cak. Prodade se za 2 dana, to me je malo zeznulo. On je bio 4000eur npr ali stvarno je za sebe bio. Gledao sam ovako dosta primeraka u toj nekoj ceni, sve su lesevi bili, tako da ako je stvarno dobar, onda i nije preplacen. Sve to stoji i da je '04-'05god i da si mogao na nekim stvarim da ustedis mozda sada u startu ali tako je kad se resis za taj auto. Da nisam "u toj prici" da tako kazem, rekao bih ti ja odmah da si lud da dajes 5000e za matoru drtinu

Burazer je skoro za kolegu uzeo 2.0tdi Dsg iz Ch, stvarno dobar, menjali su samo zadnje plocice, 160hkm na satu, mislim da je bio 4500e na ime.

Ja sebi gledam Novi bravo po mogucstvu 1.9 120ks, G5 i voleo bih Astru gtc 1.9 ali mi golf u voznji najvise lezi, mnogo bolju voznju mi ima od ovih ostalih. Glupo uopste da spominjem francuze ili fokusa npr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šok, neverica :D

Elem, u vožnji je zaista odličan, to me je i kupilo, što kaže i Mića.

Po performansama je sličan kao Bravo 1.9mjet 16v 150ks, tj malo sporiji, a negde brži, međuubrzanja su bolja na Golfu. 

http://www.zeperfs.com/en/duel1200-1901.htm

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Golfaja do j... :D

 

Sa slika zaista deluje odlicno i spolja i unutra...

 

Jbga, fau-ve je fau-ve, njemac je to, itd... :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec sam pominjao na forumu ali... Mene na Golfu odusevljava osecaj upakovanosti u kolima, pogotovu po ovom nasem oranju od puteva. Potpuno je drugaciji osecaj prelaska preko rupa u Vagenu i ostalima.

Inace, cestitke i da se sit navozas

Edited by francuz69

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, francuz69 said:

Vec sam pominjao na forumu ali... Mene na Golfu odusevljava osecaj upakovanosti u kolima, pogotovu po ovom nasem oranju od puteva. Potpuno je drugaciji osecaj prelaska preko rupa u Vagenu i ostalima.

Inace, cestitke i da se sit navozas

To je to sto i mene privlaci kod njih, kao da je ceo auto sastavljen iz jednog dela, (skoro) nista ne cvrci, ne suska, ne nervira :)

4 hours ago, Djuk85 said:

Ispade vagen najudobniji auto :D

Nije uopste udoban, sta vise tvrd je, al je ususkan, tih, kao sto rekoh iznad

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, marko.jovanovic said:

Čudi me da niko nije komentarisao da auto ima 500.000km, da je sastavljen od 3 auta... :D

 

12 hours ago, marko.jovanovic said:

Nikoga nema da iskomentariše da sam auto preskupo platio :lol:

Ti bre kao da se ponekad zaneses i zaboravis na koji si se forum ulogovao :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

nismo ni mi toliko ostrašceni:Dna forumu

a toliko i vredi kad je odlican i ocuvan i sa ovom kilometrazom

i samo bio top da mu stavis ,ako moze MF volan i nista vise

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, šalim se, zato sam na ovom forumu, zato što su ljudi uglavnom dobri, neostrašćeni, jednom rečju normalni. 

@silenci

Trenutno nemam nameru da stavljam mf volan, nemam vremena da bakćem time, a i ne daju mi se pare, naročito zato što je moj volan odličan, nije farban ni presvlačen. Prvo bi trebalo da ugradim ili MP3 emulator, ili neku multimediu, ili neki savremeniji radio, ali mi nije hića. 

Najpre treba da nađem neke OEM 17" alu felne za letnji set, sreća pa ih na oglasima ima ko pleve. I naravno treba da kupim letnje gume. 

Ostalo je da posetim Novaspeed, da ubijem EGR u mapi, uradim "hot start fix", i eventualno remap. 

 

 

 

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mili Bože čitam i neverujem...

Toliko prašine oko jednog hitlermobila!

Totalno bezličan i u svemu prosečan...

Verovatno je to tajna popularnosti i neopravdano visoke cene polovnjaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvezdo, da li ti je dobro? Idi na mobile.de, unesi u pretragu auto kao moj sa kilometražom recimo do 120.000km i čudi se čudu. 

Nisam hteo vau vau na početku, jer sam za 4550Eur mogao da kupim mlađi auto, ali posle nekog vremena i razmišljanja sam se predomislio. 

Provozaj za početak neki Hitlervagen koji je u pristojnom stanju, pa se javi onda. 

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za ove pare si mogao Brava ili Alfu 2010 godiste!! Salu na stranu auto je vrh, sedista su kao nova sto je kod nas bas retko naci i crna boja je meni najbolja, jel si mu stavio neku zastitu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kako je vama Golf zamimljiv za voznju meni je prosečan ništa posebno..Ok mozda je takav osećaj posle sedneš u neki Audi 3 ili 4 i zaboraviš na Golfa..:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

kreator, 

Slažem se da je nezanimljiv, pošto se u toku vožnje ne bavim traženjem idealne pozicije za volanom, desna ruka ume da atrofira zato što je menjač na "pogrešnom" mestu i ima kratke hodove, a i naslon za ruku je baš tako namešten da drži lakat, i onda se desna ruka slabo kreće. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...