Jump to content
FAS Goran
parkvets

Moj Fiat/Lancia trio

Recommended Posts

Konacno da predstavim svoje "talijane"

Clan foruma sam odavno jos kad sam Lybru kupio 2002. godine

Sad stanje ovako stoji:

- Fiat Punto 1.2 3v 2004 god koji je za nepune dve god napravio 70000km i sad ima 160000km

- Grande Punto 1.2 2008god 157000km i

- Thesis 2.0t 2004 god koji je kod mene cetiri god i sad je presao 300000km

 

IMG_20190227_135338616.jpgIMG_20190227_135428219.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice slika jos ovo sam na brzinu.Sto se tice Tezisa kod mene je presla nekih 80000km i nije zadala neke vece muke.Jedina veca stvar je bila napukla izduvna grana.Sad se javio problem sa jednim senzorom visine farova i to bi trebalo da bude reseno od nedelje.Kako si mi svi govorili da sam lud kad sam je kupio ja mogu reci da sam se lepo navozao u luksuzu koji se nigde ne moze naci za te pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@parkvets

 

Bogami, baš ne znam dosta ljudi da su prešli sa Thesisom 80k kilometara, tako da su ti iskustva sigurno dragocena.

Kao što rekoše već, kad stigneš daj malo više slika... :thumbsup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sutra imam zakazano kod Vece u servisu Verde da menja senzor visine farova i da vidi zasto rucna prijavljuje gresku (a radi normalno )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lanciji zamenjeni prednji diskovi,senzor visine farova.Ostalo jos da se remontuje desni motor rucne kocnice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li mi veruješ da sam u momentu očaja i ludila hteo da kupim Ladu 2107 ili 2105, samo da ne vozim više Ideu, tj MPV, a i zato da ne delim auto sa ženom. A i fora je kupiti Ladu RWD za svakodnevnu vožnju po Beogradu, i nešto me je pukla nostalgija, jer sam davno vozio 2107 1500. Punta i ostali čemer ne mogu da podnesem, reko bolje Lada, bar ću imati bicepse, a i sklanjaju se u raskrsnici i prilikom prestrojavanja. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lads 2107 je autina,samo tesko naci dobru.Jeste da nema,serva,klime,podizaca ali sto nema ne moze ni da se pokvari 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, cepam Ladu kao gradski auto već godinama. 

Ima dobra 2105/07 na oglasima uvek, samo nisu baš jeftine te koje valjaju. 

800-1000€ bez problema, imaju svoj krug ljubitelja i to im je cena za koju se prodaju. 

E sad, ima optimista, eno je jedna bela na oglasima sa 40.000km za 2500€, te pare neće dobiti l

Share this post


Link to post
Share on other sites

2500 ne mozes za Thesisa dobiti.

800-1000 nije ni puno jer dobijes auto na kojem sam mozes da radis,pogotovo ako ti treba auto za posao,njivu.....

Inace jedan lik mi ponudi za Thesisa 1800 evra jer kao on zeli taj auto al nema vise para.Izgleda ce Lancia ostati kod mene za youngtimera :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se da se ne mogu dobiti pare za Thesisa koje bi on trebalo da vredi ali kad neko ima 1800 evra za auto sta ce biti cim dodje da kupi samo 6l Selenie 10W60 a da ne pricamo dalje.

Ja ako ne dobijem iole pristojnu cenu ne prodajem je,samo ne znam kako zeni da objasnim da hocu da kupim jos jedan auto a da lancia ostaje :)

Edited by parkvets

Share this post


Link to post
Share on other sites

@parkvets

 

Paaaa...taj dan onda izgleda mora biti baš daleko, daleko u budućnosti... :D:D 

Čujem pre par nedelja, tada na prodaju bilo 40-tak Thesisa u Sloveniji, po 800 evra. Ko zna gde su pozavršavali do danas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Loseg Thesisa mogu u gratis dati,ima posle da kosta.

Tako se i ja jedno vreme nosio mislju da kupim Toureg-a ,nije skup polovan ali kad sam sracunao registracije,gume,odrzavanje shvatih da je to daleko od mojih mogucnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 24.3.2019. at 4:56 PM, neshaoct said:

@parkvets

 

Paaaa...taj dan onda izgleda mora biti baš daleko, daleko u budućnosti... :D:D 

Čujem pre par nedelja, tada na prodaju bilo 40-tak Thesisa u Sloveniji, po 800 evra. Ko zna gde su pozavršavali do danas...

izgleda da hocu da zivim bar 150god ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...