Jump to content
FAS Goran
Bojan2507

P: polovnu letvu volana za Bravo/a/Marea...

Recommended Posts

Prodajem letvu polovnu za mareu, bravo, bravu, libru, alfu 154,tipa,tempru. Letva ne curi i nema luftova

Uz nju dajem spone bez lufta, 2 nove sipke letve krace potpuno nove.. Dosle uz letvu koju sam kupio.. Pasu verovatno za brvo bravu tipa tempru i 2 sipke letve sa moje maree.. Takodje bez lufta... Kod mene je ugradjena nova letva i nove sipke.. Na zalost greskom majstora bacene pare... Lupkanje koje se culo i dalje se cuje.. Sada majstor kaze da je problem gumica balans stangle od 200 din i dodje mi da mu nabijem ovu letvu znate vec gde.. Jer me izaslo sve 16 500 dinara a ostalo mi lupjanje preko sitnih neravnina..kao sto npr makadam ili one ravne sahte.. Ako resim problem sa gumicama balans stangle stvarno cu da odlepim.. Jer sam remontovao stabilizatore i obe viljuske.. A gumice balasns stangle nije spominjao.. Ni on ni ovaj sto radi remont trapova.. Verovatno jer njih ne remontuje pa ga zabole.. Dato za mesec dana oko 25 000 a problem ostao.. Cak mi drugi majstori govorili samo sipku letve da zamenim i kao nema problema.. I evo sve novo a problem ostao.. Kod Gorana sam hteo da idem, ali sve daleki termini zakazivanja a racunam lupkanje na trapu moze bilo ko da resi.. Ali sam se zeznuo.. Elem dajem sve gore navedeno za 40e...sipke te 2 sto su nove su 1600 din komad.. Tako da ovo ostalo maltene dajem kao poklon

 

060 359 71 39

Znaci letva nije curela i na sva cimanja levo desno gore dole za sipke spona nema nigde nikakvog lufta. 

Spone takodje ne rade gore dole vec samo kruzno  tako da ako vas zanima

Pozovite

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kompletna letva volana ispravna bez luftova u samoj letvi, sipkama i sponama.. Dajem i 2 krace sipke letve nove ne koriscene.. Letva je sa maree, odgovara sve sa nje na libru, sa kracim sipkama za bravo bravu tipa tempru, alfu 155
50 e sve komplet.. Samo 2 nove sipke kostaju 20 u radnji.. Njih mogu i odvojeno za 15e da prodam
060 359 71 39

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...