Jump to content
FAS Goran
danijel55

K: manji auto do 2.500 evra

Recommended Posts

Auto bi bio za sestru. Od 2005 pa mladje. Manji potrosac. Iskljucivo od vlasnika i da bude odrzavan kao nasi forumaski auti. Ovo iz uvoza me ne interesuje, da ja skrcam u njega +700e kao na auto sa placa.

Do 2500e, gorivo nije bitno. 

 

 

Edited by neshaoct
precizirao naslov

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 hours ago, vagenovac said:
Prodavao bih ja alfu 147 facelift 1.9mjet 2005 ili mozda grande punta 1.9mjet, realno su visak i jako slabo se voze.

Napisi okvirne cene da bi imao predstavu ja posto nesto razmisljam o tome

Jel Gp bese cipovan, onako, muski a ne gej :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo moja idea , taman da odmah odem po musu od kolege , 2007god 126000 1.4 plin , vlasnik gume zimske , nov hladnjak i veliki servis uradjen pre bukvalno 5 dana,nov akumulator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf , ne zgodno pitanje, cika_kole me iznenadio sa musom tj njeno6 prodajom a takvu sam ja trazio...

 

Pa 3000e sa svim ulaganjima plin , veliki servi, nov hladnjak,svecice kablovi ne smem da ti kazem koliko me je to kostalo....skoro 600 i kusur eura od uvoza sam ubacio u nju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne uklapam se sa cenom.Do duse nisam neka pristalica plina,da je za mene plin nikad ne bi uzimao u obzir :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eno mi ga na carini Smart Forfour, ako te zanimaju detalji pisi PP, znam da neces iz uvoza ali i ti auti iz uvoza imaju vlasnike i knjige i garantujem da ces dobiti auto bez dinara ulaganja

Svakako kad dodje bice ovde na oglasu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha.Sve gledao od carinskih papira,do slika km sata i celoga auta od gore.Ddl duse komsija je uzeo b5.5 pasata od njih pre skoro 2god,v i m servis ,nista vise.Cak ni stabilizator nije zamenio :D

Možda bude bio predstavljen, mada ne verujem.Slabo je to za mene,jos atmosferac,smor.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...