Jump to content
FAS Goran
ivica su

P: 2006 Fiat Grande Punto 5v 1.3 mjet 90ks

Recommended Posts

Došlo vreme da se Puntić menja za veći auto.

 

Dakle, vlasnik sam 4 godine, na mom je imenu, vozilo se nalazi u Subotici i registrovono je na SU table. Registracija ističe polovinom marta, pa bi bilo idelano da se auto proda pre toga, u suprotnom, možda prodaja bude odložena, ili cena korigovana za vrednost registracije. Videćemo. Prepis je obavezan.

 

Kao što je navedeno u naslovu, proizvodnja 06/2006, 5 vrata, 66kw, 6 brzina, boja narandžasta metalik (jako lepa i jako retka, bar u Subotici). Dynamic paket opreme (možda sam lupio glupost, ali tako stoji na e-PERU). Znači ono standardno: manuelna klima, prednji podizači stakala, putni računar itd... Na satu 151.200 km. To će ići gore, pošto vozilo svakodnevno koristim, ali neće mnogo.

 

Stanje: Limarija odlična, nigde lupan, boja, pa odlična za ovo godište, kao što se vidi na fotografijama, lep sjaj, ujednačena, nigde se ne guli lak i sl... ima par tačkica od kamenčića ili crtica od gradske vožnje na branicima, ali sve skoro neprimetno, mora čovek da se zagleda baš. Jedina tri oštećenja, koja su malo više vidljiva, vide se na poslednjoj fotografiji, redom: tačkica od kamenčića na haubi (nekih 3-4 mm prečnika), malo ulubljenje (liči kao da je od nečije kuke) na prednjem braniku (prečnika nekih 2-3 cm), i jedna ogrebotina ispod lajsne zadnjih desnih vrata. Možda bi neko ovo smatrao zanemarljivim, ali kako sam ja cepidlaka, možda ima još takvih, pa bolje da napišem.

 

Enterijer, odlično očuvan, pogotovo tipke, ručice, volan, menjač, što se vidi i na fotografijama. Mana, tipke na radiju što je klasika kod njih, sedišta ne bi bilo loše oprati, možda patosnice nove uzeti (možda ja sve to i sam odradim ako budu vremenske prilike dozvoljavale). Nema problema sa zadnjim bravama kao kod većine.

 

Šta je rađeno na autu: veliki servis pre 30.000 km (komplet lanca i vodena pumpa), oba zadnja amortizera pre 3 godine, zadnji silen blokovi pre 1 godine, prednji stabilizatori, nosači motora, sajla menjača prošle godine, servih klime i novi hladnjak klime prošlog leta, nov akumulator pre 2 godine, mali servis pre 2.000 km (intervali malog servisa na 7-8000, nikad više od toga nisam čekao). Na autu su trenutno odlične zimske gume, korišćene dve sezone po par meseci, uz auto dajem i 4 letnje gume, takođe odlične (4 sezone). Po meni, budući vlasnik bi morao neko vreme biti miran.

 

Možda sam suviše detaljan, ali želim Vama, a i sebi da uštedim vreme, da niko ne dolazi bezveze da razgleda, ako ne mora. Pitajte sve šta vas zanima, ako vam treba još neka fotografija ili neki detalj, šaljem. Auto još nije na PA jer želim još par sitnica da sredim, tako da će biti  za nekih 10-tak dana.

 

Cena 3.000 evra. Zamena isključivo za Citroen C4 mkII (2011-13.), eventualno Astru J ili Focus III u hedžbek varijantama. Godišta 2011-12, za mlađe nemam novca.

 

Kontakt: 0642131771 , može i Viber, može i PP ovde na forumu, može i mail na: ivica.vojnic.85@gmail.com

 

IVC_4854.jpg

IVC_4855.jpg

IVC_4856.jpg

IVC_4859.jpg

IVC_4861.jpg

IVC_4863.jpg

IVC_4864.jpg

IVC_4867.jpg

IVC_4868.jpg

IVC_4873.jpg

IVC_4876.jpg

IVC_4877.jpg

IVC_4880.jpg

IVC_4882.jpg

IVC_4884.jpg

IVC_4885.jpg

IVC_4886.jpg

IVC_4887.jpg

IVC_4889.jpg

IVC_4892.jpg

IVC_4893.jpg

IVC_4895.jpg

IVC_4897.jpg

IVC_4898.jpg

IVC_4900.jpg

IVC_4903.jpg

Ostecenja.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktuelno, evo oglasa na Polovnim Automobilima, malo sam i tamo spustio cenu i odustao od mogućnosti zamene (previše su me bombardovali raznim kombinacijama, a ništa što bi meni bilo zanimljivo)... Zadnja bi bila 2800e. Registrovan je još tačno mesec dana, posle toga ćemo videti šta ćemo.

 

Oglas Polovni Automobili

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...