Jump to content
FAS Goran
bane1321

Put oko sveta, posle sakea, konjak!

Recommended Posts

Screenshot_20200107-092743_B92.thumb.jpg.294bba48a39b647b915eb072232227f4.jpg

Sent from my SM-G950F using Tapatalk


samo nije precizirao da li u Erbusu ili G-2?
Salu na stranu, mogu potvrditi da je Reno sasvim korektan auto i za preporuku medju konfekcijom.

Poslato sa JAT-L29 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tempomat sve češće baguje, definitivno moram kod čika majstora da to pregleda!

 

Međutim, crkao mi je jedan daljinac - kartica, mislio sam da je do baterije, ali ni posle promene ne radi! Zna li neko, nekog ko čačka te stvari??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koya elektronik, blizu pekare Trpkovic u Dimitrija Tucovica. Popravljaju elektroniku, daljince, kodiraju... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U međuvremenu, posle dva meseca čekanja, stigao je paketić iz Kine! Slučajno naleteo i poručio pločicu za menjač (poklopac na kome su ucrtane brzine). Nisam ni znao da se to prodaje i posebno, a sama ručica je u ok stanju, kožna je pa mi se nije stavljao neki aftermarket!

Evo jedna slička!

IMG_20200124_142159.thumb.jpg.21648f5a020e4cd62055b94a3d056641.jpg

 

Leglo kao budali šamar!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se izvinjavam, neće se ponoviti. tek sad sam skontao sta sam lupio.

Sent from my 3310 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo te prozivam :P : https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/27773-redovno-fiat-lancia-okupljanje-beograd/&do=findComment&comment=1533695

Vala bas konacno, s obzirom da je proslo oko godinu dana od zajednicke potrage za novom vozilicom :) . Fino sacuvan autic, pogotovo enterijer. Najjaci utisak je, koliko god da samo sednem ili vozim te moderne "povisene" automobile, nikako ne mogu da se naviknem da se penjem u sediste. A ne da upadam u profilisane kadice :) .

Mozda ti se i ja jos malo pridruzim sa istim brendom ;) .

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, bane1321 said:

Veruj mi, kad se jednom navikneš na visoko sedenje

Moj problem je sto ne mogu da se naviknem :D . Vozio svasta godinama, imamo i sluzbenu CX-5, dzaba. Samo da je gu*ica sto blize asfaltu, jednostavno mi to najvise lezi za voznju. Mozda se i to promeni sa godinama, mada nije da nemam i njih i staza :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego @djomla i @totti jedan gospodin je ubedio pola foruma da poskidaju ramove za tablice, kad ja sinoć, a na njegovoj kosačici blistavu plastikaneri!

:harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...