Jump to content
FAS Goran
bane1321

Put oko sveta, posle sakea, konjak!

Recommended Posts

@djomla

Nisam ni ja planirao, Ivan me zvao, a ja sam ga razumeo da je zvao tebe! Tek kad sam došao shvatio sam da sam se pre'ebao! 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeee, nema te kratko i odma' kreTJu da kleveTJu.

Prvo: Sta ste vi, primadone :D, pa da se svakome salje individualni poziv?

Drugo: pojedini (koji ce se sami prepoznati) bili su i licno pozvani X puta od Y ljudi, stalno najavljuju dolazak i stalno ispale.

Trece: sta imam ja da zivkam, koji prvi uopste nisam redovan i navratim s vremena na vreme.

Cetvrto: pozivnica za svaki vikend je u ovoj temi: https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/27773-redovno-fiat-lancia-okupljanje-beograd/&do=findComment&comment=1533437

Peto: ramovi su trenutno lapo-lapo, komada jedan, jbg placena reklama :stuart:. Uzdravlje i vidimo se na nekom okupljanju :gathering:!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta cemo za tacke No1 i No2 i ovog traktoristu @djomla ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To, to, prvo zovnu i pitaju znamo li ko sve dolazi :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primadona Djomla je jednom rekla da će si dodje ali nije jery je bio rođendan tad, dosao je vikend posle, jeri je rek'o da će dodje. Primadona Ivan jes me zvao par puta u prepiskama, što je mogao uciniti i sad kad je već zvao primadonu Baneta :)
Ne biram društvo, da se ne misli tako, zbog radi vremena i obaveza mogu ponekad da banem, te bi mi bilo drago neke ljude upoznati, ove retke posetioce. :)


Sent from my 3310 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto jes', jes', nista nisi slagao... Cak, kad premotam film, po skupovima uglavnom oko Alfi bude nekih popravki :whistle:.

Izgleda da mi Fiatisti svoje krseve skrpimo u dvoristu, pa bar uspemo da se ispravni dokotrljamo do Intera i nazad.

Za sledeci put, kada budete hteli da dolazite - cimnite da i mi ostali navratimo i resen problem :stuart: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja te cimah onomad, nek udje u zapisnik
I još par nekijeh odavLe

Sent from my 3310 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutros stigla dva paketa sa Alija, punjač za dva telefona i malo ukrasa:

IMG_20200208_144508.thumb.jpg.dbdc77a6a94d9d07523172988c27afad.jpg

 

Inače avio transport iz Kine i preko Kine je obustavljen od 03. februara, videh ceduljče u Pošti danas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odrađen mali servis i zamenjene zadnje pločice juče!

Po izlasku iz servisa stigla mi je poruka da mi je otvorena knjižica na eknjizica.rs! Lepo i korisno! Vidim da podržava dosta servisa, između ostalog i Goranov!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promenio gume danas, pa kud puklo, da puklo!

Napred Lassa Driveways od prošle godine, pozadi pazarim dve BfG All season 2 go! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma biće! Baš me zanima kako će se BfG pokazati u svim meteo uslovima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...