Jump to content
FAS Goran
bane1321

Put oko sveta, posle sakea, konjak!

Recommended Posts

Znaci ovog puta nisu bile maskirne kupace gace. :)
Ja planiram tamo sada za vikend. Kosta vise nego duplo u odnosu na gradski bazen u Cupriji i delimicno los put, ali vredi cimanja! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu, nisu! Sad se kupam go!:lol:

Šalu na stranu, prelepa priroda, dve svetinje u blizini, lep kompleks sa bazenima, čistoća dobra, klopa odlična... Šteta što se nije mislilo o drugim sadržajima, recimo pešačkim stazama po okolnim šumama, tako da je za moju porodicu Sisevac zanimljiv kao odmor do tri dana.

Smeštaj u Potočari je ok, velik, čist, samo pomalo skup. Nas četvoro je noćenje sa doručkom izašlo 6500 po danu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odmor iskorišćen za zamenu treće štopaljke i zamenu termostata.

Iskoristio sam lepo vreme re sam izvadio kompletan enterijer, sve usisao i oprao.

Vrlo sam zadovoljan učinkom mešavine fairyja i ariela i džaka za papriku. Još uvek sve miriše, sedišta su povratila crnu boju, na naslonu za ruke nema fleka na nebu...

Nisam stigao da proverim mogućnost postavljanja fabričkih zavesica na zadnje prozore, pošto postoje ugrađeni držači na vratima.

Edited by bane1321

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se dobro i redovno cisti i beo enterijer je bez fleka,a kamoli crn.Vecina hemija deluje uspesno,ali ako se posle svega  ne prodje sa suvom cistom krpom,nije to to.Jer ona zapravo pokupi prljavstinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/7/2019 at 7:29 PM, bane1321 said:

Vrlo sam zadovoljan učinkom mešavine fairyja i ariela i džaka za papriku.

 

 

Al ces stucati kad neko bude radio dubinsko na tim sedistima... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nisam ja sipao pet litara vode... Prvo usisao, pa napravio penu, penom istrčao, pa opet usisavanje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sta sluzi ovaj brisac na displeju?

Nevidjen auto :P, bar da covek donese Kocu na neki skup...

Da si ti nama ziv i zdrav i da ga u zdravlju vozis jos toliko :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

'tedoh da slikam, ali naiđe komšinica, pa da ne pomisli da sam lud toliko. Ista firma i model kao one koje sam kupio za Toyotu. I mirišu na vanilu isto :wub:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komšinice?

:D:lol:;)

 

Probao sam neke dublje, jeftinije kod lika na Smederevcu, ali ne naležu lepo!

 

Inače Rešo danas dobio zimsku obuću!

Napred nove BfG g-force winter 2, a nazad stare mogudaizgurajujošovusezonu Pirelli Sotozero!

B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne sećam se da l' smo pominjali već, ali verujem da uživaš u brzini postizanja toplog vazduha u ventilaciji ovih dana. Ogromna većina ima dodatni grejač kabine.

Što bi neki rekli - sipa Rendža toplotu brzinom munje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, totti said:

Ne sećam se da l' smo pominjali već, ali verujem da uživaš u brzini postizanja toplog vazduha u ventilaciji ovih dana. Ogromna većina ima dodatni grejač kabine.

Što bi neki rekli - sipa Rendža toplotu brzinom munje :D

Iskreno, na bolovanju sam, pa ne ustajem toliko rano. Po ustaljenom običaju sačekam da se na termometru pokaže bilo kakva crtica i onda uključujem grejanje! Grejanje mi je na auto, sa isključenim kompresorom. Ok mi je za sada!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...