Jump to content
FAS Goran
bane1321

Put oko sveta, posle sakea, konjak!

Recommended Posts

Ne nego da mogu da ti pisu kaznu, znam da je bilo par slucajeva. Da su tablice kao sluzbena isprava, i kao sto ne bi licnu kartu busio tako ne bi smeo ni tablice.  E sad sto kazr Bane neko kaze da ne smeju samo oznake i onaj serijski broj u dnu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Licno, jos malo pa ce 22 godine voznje, uvek sa takvim tablicama i napred i nazad - nikada ni jedan jedini problem, silne pre/registracije, tehnicki, policijske kontrole). Kao i dosta ljudi koje znam. Sto kaze Milutin, samo se diskretnim srafcicima/pop-nitnama pricvrsti u coskovima (ko je pi*ajzla moze i da ofarba, na "Britancima" cesto vidjam da imaju plasticne kapice za srafove u boji pozadine tablice). Sve je citljivo i vidljivo, a na kraju krajeva ja ih placam i imaju rok trajanja :lol: . Kada si vec slikao, trebao si iz istog ugla da se jos bolje vidi before/after.

 

IMG_20190202_133448.jpg.cb73ea380a66bab59d397f0005ea7c4e.thumb.jpg.c9ba11253472c32de153bb9e11ef4bdb.jpg

 

I kako lepo legnu u liniju branika na predvidjeno mesto. Na Bravu takodje moras da spustis tablu zbog udubljenja u braniku kod znaka, pa onda ramovi zvrje preko donje ivice i i donjeg grila. Pa jos kad imaju onu ogromnu kic reklamu, simetrijo "eve me" :) , ne lici ni na sta... U oko mi upadaju mesta za table na Pug 206 ili prethodnom 308, pa jos neki okace ramove da strce ispod donje ivice kao grtal'ca. Malo snega i krecu da seju tablice sa sve ramovima.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Stojadinima, Tristaćima i Fićama bile su omiljene one šarene kapice sa mini katadiopterima!B)

 

@Ivan

Ma parkirao sam uz sama vrata, a zahvaljujući električnoj parkirnoj, čitava mi je procedura da ga pomerim pola metra!

Edited by bane1321

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, bane1321 said:

Na Stojadinima, Tristaćima i Fićama bile su omiljene one šarene kapice

Hahaha, da, da, slatko me podseti na lepa, stara vremena. To su bili katadiopterski srafovi, a mozda table ni tada nisu smele da se buse :lol: .

Za nesto mladje od nas :), otprilike ovako je to bilo: 

 

174389420.thumb.jpg.895e654342fcea0eafd0e3583c1fbfc4.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

e to je bas bilo kul i nekako sve pozitivno kad se covek seti tih vremena,ko je ziveo u tim srecnim vremenima,ljudi vozili fice i stojadine i bili svi srecni,neki cak i abartovali fiće,a ja sam se rodio te godine kad je drug nas Tito otisao u vecna lovista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega@bane1321, ja evo tek sada vidim da si se ponovio guzva na poslu, sitna deca pa se nema vremena.
Neka je sa srecom, lep primerak! Zelim ti da uzivas u voznji bez briga. Drago mi je ako sam i ja pomogao da se odlucis za Scenica, nisi pogresio.
Ako treba neka info, savet ili ti imas nesto interesantno, tu sam. Pozz

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Siciliano

Još jednom hvala na savetima... Na žalost morao sam uzeti ovaj sa manje opreme i više km u odnosu na tvog! Imam jedno nepristojno pitanje, kolika ti je potrošnja??

 

Inače sutra sam zakazao kompletan pregled, pa ću videti šta dalje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrosnja je 6,2 poslednjih 600 km, prosecna brzina 27 kmh. Kako pada brzina, tako raste potrosnja. Mada je meni ovo OK.

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čim spržim rezervoar javljam prosečnu brzinu i potrošnju, realnu i po bordu. Da vidimo koliko troši famozni 2.0tdi :D

@bane1321: meni se čini da je to velika potrošnja za 34km/h, i to za super extra giga mega štedljivi 1.5 dci. 

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uf meni je 7.3 na 34 km/h, zadnjih 700km!
Mislim da je malo jaca ali opet...ne znam kako se vozi. Ja sam prilicno lak na gasu, menjam skoro pa skolski i to je potrosnja. Sipam G-Drive.

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno ce trositi manje nakon sto doneses nesto slatko i pice kod Intera :P .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam 'teo, ali morala košarka da se gleda! 

Sutra idem na kontrolni pregled, pa ću videti! Moguće da je delom i zbog loših guma...

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 hours ago, bane1321 said:

Moguće da je delom i zbog loših guma...

Pre mislim da je zbog Stepine trake... Eto, bar nismo zahtevni :P .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Danas sam 'teo, ali morala košarka da se gleda! 
Sutra idem na kontrolni pregled, pa ću videti! Moguće da je delom i zbog loših guma...
Srecno na pregledu

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites



Pre mislim da je zbog Stepine trake...


Da opet citiram Miću: da, da, trake su baš bezveze urađene u V. Stepe

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...