Jump to content
FAS Goran
bane1321

Put oko sveta, posle sakea, konjak!

Recommended Posts

Drugi auto...

IMG_20190202_133448.thumb.jpg.21d7258de913c7c512c4dbad7805d82d.jpg

IMG_20190202_133527.thumb.jpg.e398c6a96ddd1cf2722856ccc46fecb9.jpg

 

Zaboravih da kažem da je po dolasku u Beograd, odmah ugrađen Šapa sistem i izmešten OBD, zahvaljujući kolegi Tottiju!

 

 

Koje se cene krecu za ta dva sistema ako nije tajna?

Znam da se Reno vozila zbog te kartice lako kradu i da je obavezno imati zastitu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je izmestanje OBD u ovlascenom kostalo 5000,00 I cini mi se da su plus uracunali radni sat

Послато са Redmi 5 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, bane1321 said:

Drugi auto...

IMG_20190202_133448.thumb.jpg.21d7258de913c7c512c4dbad7805d82d.jpg

 

E, to je vec to, lepo!

Samo pod hitno ramove tablica u djubre, nikakav trosak a drugi auto :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Pluto

Mene, preko veze, izašlo 120e Šapa + 30e OBD!

 

@Ivan

Jedno, po jedno! Ne znam čime da ih pričvrstim...

Jel si video link koji sam ostavio, za Ali?

Edited by bane1321

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neee, to su one spravice za teranje divljači, mislim da sam ti rekao?

Vetar prolazi kroz njih i stvara zvuk i kobajagi tera divljač! Made in Hungary!

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, bane1321 said:

Jedno, po jedno! Ne znam čime da ih pričvrstim...

Jel si video link koji sam ostavio, za Ali?

Ja praktikujem po jedan sto manji, diskretan, nerdjajuci krstak u svako cose tablice. Meni licno 3 puta elegantnije izgleda, isto mi je kao i tebi ram prelazio preko donje ivice branika i preko otvora za vazduh. Kako sam ih frljnuo u kontejner, nema vise sirine okvira, pa su table taman legle gde treba, branici dobili pravu formu (koliko detalj utice), a plus se sa zadovoljstvom lisio kic reklama :) . Sto rece kolega, moze i pop-nitna, ovo mi je cisto zgodnije za montazu/demontazu.

Video sam metalne pragove, hvala za link. Sta znam, nisam bas za takve akcije. A i uzeh sa namerom masinicu oko koje nema nesto vizuelno da se cacka, samo dobro odrzavanje i gas dok je kod mene. Stilo je bio neka druga prica, uzet sa manje opreme (jer ga nije ni bilo te 2006. kada je krenula potraga) ali sa mnogo vise mladalackog entuzijazma.

PS: Apropo plasikaner ramova - prosle nedelje posle onog snega, nikad nisam video vise odvaljenih tablica po ulicama, kao da su ih sejali. Verovatno ovi sto su im nize montirane kao grtalice, tipa Pug 206, 308 i sl... Sto poispadale, sto sa sve iskidanim ramovima.

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupljene dve polovne :unsure: Pirelli Sottozero 3, da zamenimo ovaj očaj koji imam napred i da premostim do kupovine novih guma... 2016. godište, po 15e komad, kupljene u okolini Mladenovca!

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 29.1.2019. at 2:18 PM, bane1321 said:

Čim ga dooobro operem!

 

Uff umalo da zaboravim, da zahvalim i @marko.jovanovic

 

Šta će kome mutni tipovi poput gosn Todorovića pored ovakvih forumaša!

Kolega, čestitam na kupovini auta, i da te dugo služi! Mislio sam da će biti neki, što bi neki ovde rekli vau vau uz Jeger, a ispade da pijemo konjak :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar tovarni deo, :o

Послато уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo ga je upicanio!

Mislim da mu je i volan presvukao!

Svakako mislim da je za rubriku lepi primerci iz oglasa!

@Milutinac

Zamalo njega da pazarim. Gledali smo ga Ivan i ja. Or'ginalna km!

Edited by bane1321

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Milutinac

Pecali smo ga na skladistu u Dobanovcima, u stanju u kakvom je dosao :) . Evo ga oglasenog i na placu.

U medjuvremenu iskrsnu Rendzula ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otišao Bravo, vidim...

 

Juče stavio Pirelli Sottozero 3 (polovne) i auto se baš super ponaša. Svo ono proklizavanje i nestabilnosti su nestale, napravio stotinjak km i baš, baš zadovoljan. Protivnik sam polovnih guma, ali za tu cenu, to godište, to stanje i moju potrebu da premosti nekoliko meseci - isplati se, baš!

 

Odjutros bio vredan, poskidao one propale ramove za tablice i učvrstio tablice crnim šrafovima!

IMG_20190210_105455.thumb.jpg.382b521dd5c22b53865d2e65bdade537.jpgIMG_20190210_105558.thumb.jpg.2cc6fd9b64c2eb7543e40e697c20b44f.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel dozvoljeno ovo busenje tablice? Pricali su kao pre da nije dozvoljeno. I meni se vise svidja bez onog okvira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da samo ne sme da se buši tamo gde je onaj serijski broj, u desnom donjem delu tablica, ali mislim da niko normalan ne bi bušio tamo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...