Jump to content
FAS Goran
bane1321

Put oko sveta, posle sakea, konjak!

Recommended Posts

@moron remont je 60€, sa garancijom od godinu dana. Lik kod koga sam bio kaže da je to najbolja varijanta upravo zbog garancije, jer polovna ko zna u kakvom je stanju.

@Ivan sudeći po potražnji na RCS FB stranici, jeste rak rana!

A upravo sam se dogovorio sa servisom čiji si link postavio, Banatsko Novo Selo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na poslovnoj "fobiji" mi je bila "krepala" špulna, u četvrtoj godini, na oko 110 hiljada km (garancija srećom bila 4 godine ili 120 kkm :) ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovi sa RenoLima izgleda da mnogo vole da motaju :D ... I posle im ne valja Alfa sa direktnim volanom i najmanje okreta sa kraja na kraj :P .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Namešten tempomat, reparirana špulna, kompletno pregledana sva instalacija oko volana! Uz dve godine garancije!

Sve pohvale za Nemanju iz Banatskog novog sela!

 

http://www.servis-spulni-volana.rs/

 

IMG_20220609_100046.thumb.jpg.6fb038cc5d529caaebc893a9d0527761.jpg

 

Edited by Ivan
Sredjen format i slika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko plastike, sunce ti... Znaci to je fora kratkih rucica ablendera na Rendzuli. Pazi i koliko mali srafcic koriste, tri puta jaci za satelit audio komandi...

Ne hejtujem :D , samo razgledam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 minutes ago, Ivan said:

Koliko plastike, sunce ti.

I to kakve plastike!? Najkvalitetnije, rumunske plastike, koja može da se pazari u Francuskoj! :D

10 minutes ago, Ivan said:

Ne hejtujem :D , samo razgledam.

Zbog tebe sam i slikao! :wub:

Edited by bane1321

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 minutes ago, bane1321 said:

Zbog tebe sam i slikao! :wub:

Hvala kolega, profesionalna deformacija :D, jbg... Bas smo i caskali oko tih fletova sto odlaze na Rendzulama.

Na Fiatima je npr. bila dobra fora da su ranije spulne bile potpuno odvojene od ablendera. Em sto to maltene nije crkavalo (desavalo se npr. da po demontazi i vracanju ne fiksiraju namotaje spulne u centar, pa pokidaju flet vec na prvoj kalibraciji, tj. prvom punom namotavanju volana). Em je (zbog toga sto ne crkava) bilo bagatela i da se zameni komplet, ako do toga dodje.

Pa su posle pe*eri implementirali spulnu integrisanu sa ablenderom :D . A iza toga, recimo na GP, integrisali su rucicu tempomata, ablender i spulnu u jednu komponentu. Zato je Puntistima svojevremeno najveci trosak pri naknadnoj ugradnji tempomata bilo upravo to (svojevremeno 120-150 EUR, umesto samo dodatne rucice tempomata od 30-40 EUR). Ili ako nesto rikne da ne moze da se reparira, menjao se komplet. Evo pe*eraja :) :

 

Untitled.thumb.png.899732486400f505a7312445b679f273.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, bane1321 said:

Namešten tempomat, reparirana špulna, kompletno pregledana sva instalacija oko volana! Uz dve godine garancije!

Sve pohvale za Nemanju iz Banatskog novog sela!

 

http://www.servis-spulni-volana.rs/

 

IMG_20220609_100046.thumb.jpg.6fb038cc5d529caaebc893a9d0527761.jpg

 

A volan? I on je vraćen ili sada voziš "bez ruku" ?

:)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takoe!

Majstor je to, sta ce mu volan, osovinu okrece papagajkama.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marka, boja i promili se slažu, al ne i model! :stuart:

Moj je ristajl !:rtfm::whistle:

Ali hvala što brineš!

@totti   :wub:

Edited by bane1321

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scenic drugi put u Eladi, stojički je podneo put, uz potrošnju ispod 6, na oduševljenje gazde i gazdarice! Prtljažnik je progutao sve stvari, otprilike dve trećine zapremine!

Danas organizovali bratsko okupljanje Mirijevske FCLS (nemačko - francuskog prijateljstva) na plaži u Nikitiju!

 

IMG_20220624_205333.thumb.jpg.475be28ad3fdb1109ac11a3deeab855b.jpg    IMG_20220624_205924.thumb.jpg.06c7c6da5b26b6599657ff53be54b48f.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

I dok smo u inostranstvu brinemo o ljubimcu, naručene i instalirane nove mape, poslednja verzija Carminata 10.85 (konačno imam i bivšu Jugoslaviju).

IMG-720fefdd205bba0600d61b1fdde24ddb-V.thumb.jpg.75a720408e1c80851cc223eee6740515.jpg IMG-3a69bfadc548646917744f456e6848ba-V.thumb.jpg.3a8790d17c634b3de2b3b8aa1e66affb.jpg

Fala braći Kinezima, stigao paket za 10 dana, imaju i neki pokloni, cena odlična (malo preko 1800 dinara - uhvatio bio neku akciju) - u Srbiji su mi tražili oko 3500 + PTT!

A evo i linka:


https://a.aliexpress.com/_mqUo3ou

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam problemčić, kada upalim kratka svetla prestane da radi jedno dnevno, kada upalim samo dnevna - rade oba, bez problema! Koje mož' bude?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...