Jump to content
FAS Goran
bane1321

Put oko sveta, posle sakea, konjak!

Recommended Posts

5 hours ago, bane1321 said:

Ponovili smo se za zimske dane i malo opuštanja u vožnji!

IMG_20210213_125143.thumb.jpg.275f40315f25ab298422127ca45b6be9.jpg

Masaža i grejanje guze!

Rođendanski poklon od ćerkica i drage!

Vid' čoveka greje gu*u na plišanom sedištu a kod mene 5 godina na kožnim sedištima bez ičega. @djomlai reče li mi ti čovek jak k'o zemlja ali izgleda razmažen. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je bila deponija u mom glasu!:w00t:

 

Elem, francusko kombijce iz milosti zvano Scenic, je za produzeni vikend ubilo oko 670km po Srbiji, prevezlo nas 4 plus jeza svuda, udobno, bez stresa i pu,pu,pu problema! A evo i karta:

 1151824354_Vbanja2.thumb.png.e243f60609d441f372ebc9351eb5e9b1.png

:scooter:

Edited by bane1321

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može da dobaci Rešo toliko u jednom cugu?


Sent from my HRY-LX1T using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

U proteklih mesec dana imao sam dva peha na Scenicu, prvo sam obilazeći tri parkiran auta ispred "divlje" mehaničarske radnje, zakačio lika koji je dolazio iz suprotnog smera (i naravno nije me video jer je kucao poruke :wallbash:), pa me je u istu stranu udario dečko koji se okretao u mojoj ulici. Obe situacije su rešene Jevropskim zapisnikom (prva na moju štetu, a druga na radost :)). Auto je na farbanju trenutno, te sam morao da potražim zamenu, a usput i da probam automatik! :w00t:

IMG-f92d8a094b450f63347b37e9df8bbcef-V.thumb.jpg.a8ccfa12493bccea4e32cc0f5b0f90a2.jpgIMG_20210715_080103_1.thumb.jpg.dea7d35a8135026ea08f378ec4d77d23.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

JeRi dizel? Prijavljuje li gresku za pozicije na tabli, sa onim tvojim cuvenim LED sijalicama :D ?

Sa ovim sad mozes da obilazis parkirane ispred divlje mehanicarske radnje kako volis.

 

Rekoh ti ja da pripazis jer je Scenic malo vukao ulevo, od kako si ga ono jos prethodni put savio oko bandere :P .

PS: Nadam se da ce sve biti OK i da ce se Rendzula vratiti u punom sjaju ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne prijavljuje grešku, jerbo su mu full led svetla fabrička! Kad smo kod opreme ima i klimu. Motor dizlo 6200 kubika, 190 ks, automatik!

A kad smo kod prostora, kolega @moronbi mu imao svašta zameriti!

 

Koja sad bandera????

 

Scenic ima manju štetu na levim prednjim i zadnjim vratima i u jednom trenutku sam se razmišljao da li uopšte da ga farbam ili da novac od osiguranja iskoristim drugojačije!

Edited by bane1321

Share this post


Link to post
Share on other sites

Žao mi je čuti za telesnu povredu Renola ... Opet, samo nek' je živa glava.

Što se tiče "vojne zveri", nisam imao prilike izbliza videti, a nema smisla baš na nevidjeno mnogo meniati :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suvozačevo mesto je baš skučeno! Ostala tu i tamo, mislim na prostor za noge!

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 minutes ago, bane1321 said:

Suvozačevo mesto je baš skučeno! Ostala tu i tamo, mislim na prostor za noge!

Zato salju mexose, filipince i ostale da ratuju za njih... :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
34 minutes ago, moron said:

Žao mi je čuti za telesnu povredu Renola ... Opet, samo nek' je živa glava.

To sam i ja rekao... Čudim se sebi što se nisam iznervirao, dobro jesam malo kad sam shvatio da je ovaj kucao poruke i ja ispao kriv! Lepo kažu: Ne pij dok voziš, udariće te neko ko kuca poruke i ti ćeš biti kriv!

 

IMG_20210629_183145.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites




Koja sad bandera????


Ona na Smedervcu što si pokrivio 'nomad
Btw, dje su slike ovde?

Sent from my 3310 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto rešen, odlično odrađen, zadovoljan sam i dogovorom i kvaletom rada. O istom trošku rešen je prednji deo branika na kome se oljuštio lak (u tom stanju sam ga kupio)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obzirom da sam otklonio svoje i tuđe gluposti, da sam popravio ono što je prethodni vlasnik uradio i da nisam to platio ni dinara i više nego zadovoljan.

Još jedno dobro dubinsko pranje unutrašnjosti i ko nov!:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Oćeš imati sad nešto skuplju polisu obaveznog osiguranja zato što si za jednu štetu ti preuzeo krivicu?

 

Svakako to neće biti ni blizu cene ovih radova koji te nisu koštali ništa, ali eto ako bude skuplja polisa - toliko će te koštati sve ovo  :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...