Jump to content
FAS Goran
bane1321

Put oko sveta, posle sakea, konjak!

Recommended Posts

Će iskopamo i kod, samo da uhvatim vremena da pročačkam šta i kako, nemo' se brineš.

Sent from my 3310 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Siciliano

Ja se lomim vec nekoliko meseci... Mk4 sa recimo 1.6dci... Jedino sto su debili zadnju klupu podelili 2/3 umesto kao kod nas, svako sediste posebno!

 

I apdejt za troskove, zaboravio sam na zamenu 4 grejaca i akumulatora!

Ukupno ulozeno oko 1300 jura!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nama je u oktobru bilo dve godine druzenja. Ja sam prezadovoljan prostorom, prakticnoscu, opremom, potrosnjom...ma sa svime. I zato sam gotovo siguran da ce biti mk4 koji mi je vizuelno prelep a ostalo je provereno. Isto pozeljno 1.6 mada i ovaj ide sasvim pristojno.



Послато са Xiaomi помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, tvoj je i mladji, a i bas sam komentarisao sa @djomla dok je sebi jurio, kako na tom placu gde si ti pazario Scenica, a ja ex Bravoa imaju jako dobre primerke, sa malo jacom cenom!

 

Najvise Mk4 ima u nekom srednjem paketu na oglasima, Bose i jaci paketi su cenovno u nebesima!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si, mladji je zato i ne zurim...verovatno krajem godine. Ne zurim i bas zato sto su u visim paketima opreme skupi...cekam da naidje odgovarajuci.
Plac ima super primerke i moze se uz malo strpljenja sacekati odlican auto. Ja sam i tada mog Scenica platio par stotina eur vise nego sto sam mozda mogao naci po Srbiji u tom trenutku ali dobio sam kola bez ijedne falinke, sa pristojnom km na mestu gde vec poznajem ljude i bez maltretiranja zbog blizine.


Послато са Xiaomi помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mk4 se i nama svideo, doduše, nisam imao prilike da isprobam, ali su cena i nedostatak 3 isofixa izbacila isti iz razmatranja.

Sent from my 3310 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane, moj imenjak, koji radi tu na placu je sluzio (citavih nedelju dana) vojsku kod mene u ceti! A ja sam radio par stotina metara dalje, tako da sam sa vremena na vreme obilazio plac, video sam jednom godinu dana starog Scenica Mk3 u FULLu fullova, sa kozom, ekranima u naslonima sedista, slusalicama, 17' alu i sa 120.000 km na satu! Prodat je u roku od 24h! Stigao sam da udjem na brzka unutra!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada sam ja dosao da preuzmem mog Scenica, stigao tamnosivi Bose 2014...eh....

Послато са Xiaomi помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
59 minutes ago, bane1321 said:

kako na tom placu gde si ti pazario Scenica, a ja ex Bravoa imaju jako dobre primerke, sa malo jacom cenom!

Imate li to nesto za preporuku za Francuze (konkretno me zanima DS i Renault)?

Ako ih ima na PA ili vec negde po netu, neki link ne bi skodio ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, totti said:

Jeste vi zaboravili šta od točkova i guma nosi Scenic 4? emoji3.png

Bese ona suluda 195/55/20, tako nesto?

@Siciliano

Imas i kod Tigra, sve dimenzije za 5 'ljade :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sme li na ovoj temi da se pita kako se pokazao Scenic sa 1,4 TCe benzinecem od 130ks?
Nije moja tema ali mislim da nije u redu da se pita tako nesto

Послато са Xiaomi помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, totti said:

Taj je otišao u qrac emoji3.png

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 

Motor ili clan? :)
I mene interesuje iskustvo... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...