Jump to content
FAS Goran
silenci

Lancia Musa / Fiat Idea - lupanje volana prilikom motanja

Recommended Posts

Pozdrav, moze li neki savet gde kupiti novu letvu volana za Musu? Probao sa reparacija ali držala je samo 6 meseci...

 

 

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

a kako se manifestuje to kad ode letva volana,jel lupa kad se okrece volan,a nova samo po auto radnjama,beocar il kit komerc 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Letva, nije krst , novu je nemoguće pronaći osim kod siluxa a oni imaju kinesku , poručio polovnu u auto otpad Vaske Mladenovac pa videcemo, neka iskustava sa ovim auto otpadom jel ima?

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/25/2019 at 5:38 PM, silenci said:

konacno danas resen problem sa volanom ,kad se mota u bilo koju stranu ,ispod volana stalno se culo lupanje,neki su pricali kardan,neki letva volana,a decko resio problem za 15 minuta,svaka mu cast i svaka preporuka,a zahvaljujem Koletu,koji mi je rekao za problem i koji me je odveo kod majstora,hvala puno,a odusevio sam se kad sam poceo da motam volan i nije se nista culo ni lupalo:animier:

a vise sam potrosio goriva do Pazove,nego sto je majstor uzeo za ruke, a problem resen za sva vremena

Tema je malo bajata ali nadam se da će neko ovo videti i da će mi pomoći?! Od skora sam vlasnik fiat ideje i imam isti ovaj problem sa kardanom volana odnosno lupanjem i luftom kod motanja naročito pri parkiranju?! Može li se nekako doći do broja telefona tog majstora u Pazovi koji rešava ovaj problem? Unapred hvala i veliki pozdrav i svako dobro za sve fiat lancia forumaše!!

On 7/12/2019 at 10:21 PM, cika_kole said:

zavrseno je to...zvao covek majstora...

Molim čika Koleta za pomoć, telefon od majstora u S. Pazovi da mi sredi kardan volana na fiat ideji?! Unapred puno hvala!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo,da li neko moze da mi pusti broj od ovog coveka iz pazove idem skoro tamo pa da resim uz put?

 

Nesto me poteralo sa musom u zadnje vreme pre par meseci bio sam kod majstora kaze otisla letva,kod nas nema nigde nadjem novu ili novu remontovano donese mi prijatelj iz Italije stavim manje lupka ali opet pomalo lupka uglavnom iz mesta kad krecem pa mislim da je bas ova caura.Od skora krenula da trosi antifriz u voznji ne pusta na crevima pa cemo videti nadam se da cu uskoro da resim verovatno sledi zamena dihtunja i ravnjanje glave.

 

 

Edited by pikl cera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...