Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Kopaonik

Recommended Posts

AAuE7mDd8SzxnooAeQ_QxJfjnSa0Od3cXQ4htsBV Emisija SAT: Patrola do Kopaonika

 

Ekipa emisije SAT ponovo je na točkovima. Ovoga puta pripremili su detaljnu patrolu do našeg najvećeg zimskog centra - Kopaonika:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Planiram put u sredu uvece, pa me zanima kakva su iskustva sa pravcem preko Krusevca u vecernjim casovima kada su padavine, da li se cisti, da li je preporucljivo? Obicno sam isao preko Kraljeva tj Josanicke Banje i samo dva puta preko Brusa kada nije bilo padavina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam svaki put preko Krusevca isao, ok je uvek, malo sporije u krivinama posto hoce da pocne da ledi, uzbrdo posle je sve pod utabanim snegom.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isao sam i sa Acc par puta, pre vrha nisu pustali bez lanaca, tebe onda nece pustiti uopste

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isao sam vec sa zadnjom vucom po snegu, uhvatis zalet i picis, mislim da je gore preko KS zbog onih par lakat krivina zajedno sa malo jacim usponom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isao preko KS, stigao do samog vrha, obisao 5-6 zaglavljenih auta i onda jedan prepreceni rumun u dasteru me natera da ukocim i dalje neces moci :) Da nisam stao lagano do vrha, cim stanes moras nazad do poslednje ravni sto nije bas lako ali zato kad stavis njih auto se ponasa kao 6x6 :D

 

slika kopaonik.jpg

 

 

Edited by neshaoct
postavio sliku na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Brusu svi cepaju 2105 i 2107,ubace džak pozadi i cepaj...kažu mnogo dobro greje

Zezam se,ali ih je bilo puno i ljudi super izverzirani...

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

emisijasat.jpg EmisijaSAT video: Patrola do Kopaonika autoputem Miloš Veliki

 

U nastavku sezone zimskih patrola ekipa emisije SAT po prvi put pokazuje novi pravac prema Kopaoniku, kojim se do planine jednako brzo stiže kao i preko Kruševca, ali mnogo udobnije, bez zastoja i snežnih smetova. Videćete patrolu auto-putem od Obrenovca do Preljine i uspon preko Jošaničke Banje na kome često ni zimska oprema nije potrebna. Uz sve detalje puta u poznatom stilu ''kilometar po kilometar'', kao i ''hvalimo - zameramo'' za ski-centar Kopaonik, ekipa je ovoga puta napravila i jednu malu skijašku patrolu novim stazama koje su prvi put otvorene ove sezone.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce sam se vratio sa Kopa preko Krusevca. Put je ociscen, po negde led, ali samo po ivicama i sredini puta. Lanci nisu potrebni. Bice tako jos nekoliko dana sigurno. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

emisijaSATyoutubelogonovi.jpg EmisijaSAT: Zimska patrola do Kopaonika novim pravcem

 

Dok neki koriste praznični odmor, ekipa SAT-a vredno nastavlja sa svojim čuvenim patrolama. Ove nedelje vodimo vas put Kopaonika, ali novim pravcem. Tačnije, pokazujemo čak dve varijante kako možete stići do čuvenog skijališta zahvaljujući otvaranju dela auto-puta Moravski koridor od Pojata do Kruševca.

Prva varijanta vodi preko Stopanje i definitivno je najkraća, a druga preko mesta Pepeljevci. Na samoj planini pokazujemo i nekoliko alternativa kako da izbegnete gužve na stazama i odgovaramo na pitanje da li je Kopaonik zaista najskuplja planina u regionu i kako da ipak jeftinije provedete odmor na skijama. Naravno, videćete i ski-patrolu stazama koje vam do sada nismo pokazali:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...