Jump to content
FAS Goran
kvazarija

Fiat Stilo - set rezervnog točka

Recommended Posts

Pozdrav ljudi, citam vas s vremena na vreme ali u poslednjih par dana cesto. Uzeo sam Stila 1.9 mjet 120ks 2006 god pa bi postavio par pitanja na par mesta.

Imam nedoumicu u vezi prostora ispod tapacirunga gepeka. Nedostaju mi par stvari u originalu pa me zanima sta ide tacno u taj prostor? Da li moze neka slika?

Imam onaj kompresor za gume. :)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, kvazarija said:

Nedostaju mi par stvari u originalu pa me zanima sta ide tacno u taj prostor? Da li moze neka slika?

Umesto da dokupljuješ pojedinačno stavke koje ti fale, izvadi to komplet napolje i na nekom otpadu uzmi komplet sa ćopavcem (rezervnim točkom manjih dimenzija). Par desetina evra, ne bi trebalo više da bude, ovako to izgleda:

 

68abd34e1f9a-800x600.jpg9fc387b31eb6-1920x1080.jpg

 

Meni je prvi Stilo bi sa ćopavcem, drugi sa tim kompletom kao kod tebe, pa sam samo iz prvog prebacio u drugi i to je to. :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, kvazarija said:

Nedostaju mi par stvari u originalu pa me zanima sta ide tacno u taj prostor? Da li moze neka slika?

U opciji sa pregradom ide Fix&Go set za reparaciju i onaj stiropor zakacene kuka i srafciger. Pregrade su tu da poravnaju dno i omoguce stavljenje tezih stvari. Ovako je to bilo kod mene na Sportu (ista prica je i za Stilo):

030720185510.jpg.3d6ad91a8f87c877c175b94cd6c087e2.thumb.jpg.4d2d85515f256af5e60224cc102e83f1.jpg

 

Ako je copavac u pitanju, u njega ide plasticni nosac koji je Nesa iznad postavio. Samo kada se kupuje, obratiti paznju i traziti sve sto ide uz njega (obicno na otpadima ostave samo dizalicu i polugu). A u kompletu treba da ide i crveni, metalni klin za lakse montiranje alu-felni. Zatim plasticni drzac za srafove, koji sluzi za lagano montiranje istih. Tu je i kuka, srafciger, toliko se secam iz glave...

1 hour ago, neshaoct said:

i na nekom otpadu uzmi komplet sa ćopavcem (rezervnim točkom manjih dimenzija). Par desetina evra, ne bi trebalo više da bude

Sto se cena tice, kod Pedje u Indjiji sam uzeo copu za Sporta za 1000 din, kao i komplet alata takodje za 1000 (izbacio Fix&Go, kao i na prethodnom autu). Za Stila je verovatno ista, ako ne i niza cena. Plus je bio i popust za clanove, tako da je zajedno izaslo 1800 kinti.

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam za alfu sve u gepeku uzeo kod Peđe iz Inđije.Ubacio ćopavca i komplet alat,2000rsd sa poštarinom

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene u stilu je puna dimenzija rezervnog u dimenziji 195/65 15 i alat, jedino je ključ za odvrtanje šarafa točkova proklizao, pa mi skrenite pažnju, broj ili temu tog iz inđije.

Послато уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Pedja i Nenad su u Vinogradarskoj:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Zeleznickoj im je kuca, nekad davno su tu radili, ovo je njihov profil.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...