Jump to content
FAS Goran
dekirs

Šta ste sve našli u polovnjaku nakon kupovine?

Recommended Posts

A ne ne, vozio je Svaba a pozadi se vozio mali Svaba, nasao sam u naslonu za ruke neke bojanke i nesto na Njemackom pisano, verovatno je mali vezbao :D

 

Sad kad krenu preprodavci da ubacuju bojanke i neke zvrljotine na stranim jezicima, da bi auto bio legit :D 

 

 

Edited by neshaoct
split Topic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene bila gomila lira u metalu u suvozačevim vratima, ali baš u vratima. Kad sam menjao zvučnik našao ali prošlo vreme lirama, ko zna od kad su stajale

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dekirs

 

Otvorena. Šalji nov njen naziv u PP ako hoćeš da se promeni. :thumbup: 

 

=======

 

Kod mene su uglavnom bili CD-ovi. Italijan u Stilu slušao Italo-disco, Švaba ostavio u Alfi neki njihov rep. Al' sve original diskovi, ništa piratska izdanja ili rezano sebi kući na kompu :D:D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam nasao račune za Telenor, Infostan, šrafove, upaljač (dugo sam ga držao u vratima) i 50 centi

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, totti said:

Bilo i Viagre par puta, ali nema slika... potrošilo se emoji3.png


20190111_150111.jpeg.c523d7dc705563e0188812d50cf4edee.jpeg20190111_150102.jpeg.90e22427c6c308f090156a8fa0093a69.jpeg

Za nase prilike beskorisno...moze da ex.plodira u rukama.U srbiji to koriste za decu do 10g.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razne kovanice, od penija do kineskih...

Mnogo trouglova, kišobrana, slatkiša celih i na pola pojedenih, igračkica raznih, šnala, muzičkih diskova, dršku od pijuka, šrafovi, par špriceva bez igle....šrafciger i to unutar branika...štop lampe od Punta mk2, i zadnji lonac. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajoj.........:)

Od zenskih gaća do raznorazne garderobe,kovanica raznih drzava,kisobrana,naocara,futrola za naocare,kljuceva,fenova za kosu,grickalica...

Od boljih stvari jednom sam nasao Garmin navigaciju i u jednom Mercedesu ispod rezervnog tocka 40€ u kovanicama po 1€.

U Bori iz CH sam nasao CD sa siptarskim pesmama jer ga je ocigledno vozio svajcarac. :)

Seticu se  jos sta sam sve nasao sigurno al bilo je svacega.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/10/2019 at 9:44 PM, djomla said:

Svasta se zaboravi u kolima emoji3.png
Samo niko pare neke da zaboravi emoji3.png
 

40 franaka u miniju koji sad vozim

Nov svajcarski nozic vise puta

Naocare vise puta, danas mi dosao jedan zope i u njemu decije naocare sa dioptrijom...

 

pocecu da uslikavam sta nalazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Stilu sam našao sliku, rekao bih, prošlog vlasnika, mlađeg Italijana sa dve ženske.

Ali najinteresantnije je bilo kad sam kupio preko oglasa polovno sedište iz Peugeota prepravljeno da bude kancelarijska stolica. U zadnjem džepu par vijagri i 630 evra. Stolica plaćena 60 evra.

Pare vratio vlasniku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodam ja Grandea, rastali se kad posle sat vremena zove kupac, ja rekoh šta bi? Kad on zove da zahvali za sendvič koji sa zaboravio u pregradi ispred suvozača (pošto smo imali dosta papirologiju+odlazak u Palanku za gume, ženče spremili da mi se nađe!)

Rekao mi da sam zaboravio i CD i poslao mi kurirom uz poklon minđuše za moju ćerku!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam u sijeri pronašao gotovo celo uputstvo za upotrebu na nemačkom, sitno iseckano i uredno ušuškano u proširenje na nebu, tamo gde stoji kurbla od šibera ... :D

 

Stojala dve godine nevožena u garaži pre nego što sam je uzeo ... Prvih par dana nikako nisam mogao da ukapiram odakle se "čuju" mišja *ovanca, i ne verujem ni da bih provalio da se nije malo slilo i pokazalo kod poklopca svetla. Kad sam ga skinuo, imao sam šta da vidim ... :lol:  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...