Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svima. Pazario sam Grande Punto 1.4 benzinca, bez plina. Iako mu je uradjen veliki servis pre 3000km, oteracu ga kod majstora ovih dana da on pregleda sve to. 2013. godiste je, ima sitnih ulaganja, okacicu slike uskoro, samo da se vreme stabilizuje da ostane cist bar 2 dana nakon pranja :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/9/2019 at 12:27 PM, Nikola 1.6 said:

Ako je crn ne moze da izdrzi ni pola dana :D

Legenda kaže da je jednom crn automobil ostao čist ceo dan :lol:

 

On 1/9/2019 at 12:08 PM, MarkoZR91 said:

samo da se vreme stabilizuje da ostane cist bar 2 dana nakon pranja :D 

Peri i slikaj odmah, nema druge :P 

Share this post


Link to post
Share on other sites

isto potpisujem , katastrofa ali kad ga covek opere i uglanca tamo u leto izgleda smekerski svaki crni auto i tu nema polemike ............. :).

 

i da te lepo sluzi sto vide km ............ ;).

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, ja imam 2 crna auta, oće žena da me ubije, kaže što nisam kupio druge boje...

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao što rekoh već, jednom crn auto i nikada više!

Lepo izgleda ali zaprlja se nakon dva dana u čistoj garaži.  Napolju do prvog vetrića koji ni lišće ne pomera.

 

Vremenom se čovek navikne i shvati da je pranje besmisleno ako je samo prašnjav a takav je stalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 hours ago, Zvezdo said:

Vremenom se čovek navikne i shvati da je pranje besmisleno ako je samo prašnjav a takav je stalno.

Apsolutno se slazem i tako se i ponasam :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog te boje sam i odležao par dana u krevetu pod visokom temperaturom.

Operem i uglancam auto i momentalno u garažu sa njim.

Jesenje jutro na posao a kiša visi sa neba! Rekoh brzo ću ja kao i obično motorom a do poslepodne može još 100x padati i prestati... Naravno hladni pljusak me okupa na motoru i ishod je bio normalan! Ali je Punto ostao čist u garaži!!!:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozdrav svima. Pazario sam Grande Punto 1.4 benzinca, bez plina. Iako mu je uradjen veliki servis pre 3000km, oteracu ga kod majstora ovih dana da on pregleda sve to. 2013. godiste je, ima sitnih ulaganja, okacicu slike uskoro, samo da se vreme stabilizuje da ostane cist bar 2 dana nakon pranja  
Isti problem i kod mog al nije crn.43db72481d98b08916ff3f8a6ca0c24d.jpg741b8016162289e01926fb408916ebb8.jpgfb97a370abef113113caf37b66270b67.jpg

Послато са LEX722 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...