Jump to content
FAS Goran
hadrijan

Fiat 500L - naknadno farbanje krova?

Recommended Posts

Pozdrav forumasima!

 

Imam nekoliko pitanja...

 

Naime, prekjuce mi je auto unisten, ladenice i sneg su mi pale sa krova zgraqde na moj fiat 500L.

Krov je znatno ulubljen, pukla mi je soferka, hauba takodje ulubljena, ali manje nego krov.

 

Kako stvari stoje, sam cu snositi troskove. Na moju zalost, auto nije kasko osguran vise.

 

Pitanja su:

 

  1. Sto se tice soferke, u Stojanovu koji mi je najblizi su soferke preskupe. Mogu da je ugradim kod privatnika, sa tim da bi mi on ugradio neku od Evropskih proizvodjaca, ne neku kinesku. Da li je ovo dobro resenje? Auto vise nije pod garancijom.
  2. Krov treba se se "izvuce" i ofarba. Da li je moguce da se "izvuce" a da farbanje stavim za leto?
  3. Automobil mi je ceo bele boje. Kada vec moram da farbam krov, da li postoji problem sa saobracajnom dozvolom ako ga ofarbam u crno? Haubu bih naravno u belu boju farbao.

 

Eto...

 

Hvala svima koji se jave!

 

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Stvar izbora

2. Može ali ti nije posao, mora da se izgituje zaštiti, a to je malte 90% farbanja, ako se ne sredi korozija će ga napasti brzo.

3. Nova saobraćajna uz zahtev za promenu boje, sad ne znam da li možeš i u kom procentu imati druge boje na autu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može krov bilo koje boje bez problema. Ako je ofarbano više od 50% auta u drugu boju tek se onda mora menjati saobraćajna

Edited by andreja.micovic

Share this post


Link to post
Share on other sites
42 minutes ago, hadrijan said:

Sto se tice soferke, u Stojanovu koji mi je najblizi su soferke preskupe. Mogu da je ugradim kod privatnika, sa tim da bi mi on ugradio neku od Evropskih proizvodjaca, ne neku kinesku. Da li je ovo dobro resenje? Auto vise nije pod garancijom.

Dok ne prebacimo na odgovarajuce mesto - pogledaj zadnjih par strana, imalo je bas povoljnih varijanti za soferke:

 

Ne znam kog su stepena ulubljenja na limu, mozda za neke elemente ima nade sa vakuumom?

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...