Jump to content
FAS Goran
alfini0507

Fiat Nuova Croma 1.9 multijet Black Beauty

Recommended Posts

7 hours ago, db_polish said:

jbt sto ne svratis ....

 Možda na proleće, vidiš kakav mi je auto. A iskreno da ti rečem, nešto mi se ne ulaže u poliranje.
A i u Oborskoj stalno gužva, naročito oko Dinčine apoteke. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
40 minutes ago, Martin said:
 Možda na proleće, vidiš kakav mi je auto. A iskreno da ti rečem, nešto mi se ne ulaže u poliranje.

A i u Oborskoj stalno gužva, naročito oko Dinčine apoteke. 

mako sam ae ondande sad sam na bulevaru posle apele ka 25 maju

ps ce napavimo cenu

Share this post


Link to post
Share on other sites
39 minutes ago, db_polish said:

mako sam ae ondande sad sam na bulevaru posle apele ka 25 maju

ps ce napavimo cenuemoji6.pngemoji854.png

 

Ti si izmedju Sierre i Nisa? Garaza u belim plocicama sa neonkama?

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/8/2021 at 4:34 PM, alfini0507 said:

...

A da... Kao i obicno kad krenem negde na odmor unutrasnji retrovizor nema funkciju... Zena, ja i tri klinca... emoji846.png91e0b73d86df3300db26c51c26387085.jpg

 

Odmor? 

 

Svaka čast...   :respect:   :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma samo se zove tako... U principu je "umor" dok klinci ne krenu sami da idu negde sa devojkama, momcima, drustvom... Bice odmor kad zena i ja krenemo sami negde...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo paljenje od ponedeljka... Aku nije bas kako treba... Primerak je stigao sa autom od preko a auto je kod mene vec trecu godinu... Negde u Novembru je dopunjavan... Anlaser remontovan sjeseni...

 

Castrol TDA u gorivu kao i svake zime...

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/13/2021 at 1:55 AM, MS PK said:

Sta mu fali, s obzirom da si ga izmucio time sto 5 puta za redom palis grejace :D

I ja gledam zasto pobogu :D 

 

Ako ne bi bolje upalio iz prve, vala ne bi ni losije :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slicno ga i ja palim, na 3.-4.kontakt i upali bez dugog verglanja, kao kod tebe. Kada je na 2.gi kljuc ume da vergla malo duze (pod duze je 2-3 sec) i iskreno mi zao da ga mucim tako. Verovatno je do regulatora pritiska goriva ili pumpe ako ga ne sastavi iz prvog (oslabilo kroz vreme) ali i to da se menja da bi palio iz prve... Na kraju cu il benza il novijim autom da se zadovoljim. Starter nisam remontovao po nagovoru majstora - ja tu ne bi nista dirao. Da li bi bilo bolje da sam spomenuto promenio i remont startera uradio - nem pojma, kao ni ko je lud... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je, znam da je pritisak u sistemu skoro pa dupli.. E sad, dal i starter je neki sa promenljivom brzinom ili nesto slicno tome, znam da mu ne moze skoditi al mi zao zvuka, ko da se muci :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/13/2021 at 8:50 AM, vagenovac said:
I ja gledam zasto pobogu  
 
Ako ne bi bolje upalio iz prve, vala ne bi ni losije  

Izgleda da ste u pravu... Danas - 10... Jednom kontakt i da grejaci odrade i upalio skoro pa na čvrgu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije to dvica pa da je tako pališ
Ja sam posle nekoliko nedelja stajanja (ne računam vožnju do perionice i nazad) pokušao da upalim Stila pre neko veče, ni da čuje kako je upalio lampice tako je ugasio sve čim je pokušao mučenik da vergla. Sreća pa je komšija bio kod kuće te je Punto dao malo struje za lakše paljenje
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mora sve da bude u fulu da bi upalio na cvrgu... I anlaser i dizne i aku i kompresija i grejaci... Jedno da malo omane i eto duzeg verglanja po hladnom vremenu...

Mada kad vidim kako se i novije i skupocenije masine muce na prvom jutarnjem paljenju ovde na planini ovaj moj video i nije tako strasan...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/13/2021 at 1:22 PM, alfini0507 said:
Izgleda da ste u pravu... Danas - 10... Jednom kontakt i da grejaci odrade i upalio skoro pa na čvrgu...

Neki automobili aktiviraju grejače čim se otvore vozačeva vrata.
Meni po najvećem minusu vergla oko pola sekunde, a jutros mislim da sam oborio rekord - nisam ni čuo anlaser, a već je upalio
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...