Jump to content
FAS Goran
alfini0507

Fiat Nuova Croma 1.9 multijet Black Beauty

Recommended Posts

5 hours ago, alfini0507 said:

Ne znam da li je dozvoljena reklama pa da ne krsimo pravilo ako ga ima

Kolega ti bre KI da si od juce na forumu ;) . Tu smo da se pomognemo i delimo informacije - naravno da je dozvoljeno, sve dok ne prelazi u otvoreno reklamiranje po forumu. Hvala za info i kontakt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro i nisam od juce al rekoh da ne prekrsim pravilo ako postoji a iskreno davno sam citao pravilnik pa se i ne secam bas dobro sta pise u vezi toga...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bulmil znaci svidja ti se? Jesi li ga kontaktirao?

Jedini problem na koji sam naisao je bio kad sam vracao rucicu/kuglu nazad... Kad je skroz zategnem dodje u neki polozaj gde nije centrirana kako treba tj stoji ukrivo... Kad je odsrafim toliko da opet dodje u poziciju kako treba nije dovoljno zategnuta... Na kraju je reseno vodoinstalaterskom teflon trakom koja je namotana oko navoja...
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle nekih 2 sata voznje na relaciji Smederevo-Divčibare brdsko planinski rally je završen... Dzaba i pranje juče da bi se na put krenulo čistim kolima... Trenutna potrosnja se kretala od 3,7 do 15l a po povratku videcemo sta kaze tzv "čep-čep" metoda...

 

PS snega ni u tragovima a juce uredno kupljen nov set lanaca u Delmaxu... Da mi je znati kako se penje ovde kad zakrka sneg...

 

Na poslednjoj sličici pogled na crnu lepoticu iz apartmana... Da bude na oku... 723c31375aca5e4cd9ede6ae33af48ab.jpgc71e44a5c266c1c630c371c5491f4df4.jpg07e79434a69dcfea1c1768ea37f0c130.jpg31b08875b124169e0877c5b3fba04dd7.jpg30912e3dda3ce079cedb555119617f9e.jpg

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

 

 

 

 

A da... Kao i obicno kad krenem negde na odmor unutrasnji retrovizor nema funkciju... Zena, ja i tri klinca... 91e0b73d86df3300db26c51c26387085.jpg

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ove 3 slike ulaze u izbor 'medalja za najprljaviji auto' :D Kako je samo strokava kukuuuuu, em karavan, em crna :cry:

Ako je zena pakovala stvari, potpuno razumem sto nema mesta ni za cackalicu :stuart:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ce sledeci auto da bude Freemont... Znaci moja zena je ipak pobedila...

Štrokava je samo tako... Al se borimo za prvo mesto kolega... Celim putem kisa... A Zlatibor na koji smo isli proteklih par godina mi izgleda kao vojvodjanska ravnica za Divčibare, tj kad poredim put do jednog i do drugog...



Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Qukuuuuuu...jesenji, kasno-jesenji i prolećni atarski radovi su stvarno smrt za izgled auta ali i za klizanje po putevima :( 

PS @alfini0507 kako služe Lidlovi grejači guz*ce ? :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ovo okolina Bačke Palanke, a blato je pokupljeno na Fruškoj Gori. Pa kad sam prelazio granicu, Hrvatski graničari počeli da me lože - Druže, malo ti je auto zaprljan.:D A 20 km pre grane prošao kroz govna, bukvalno. Grozno šta traktoristi rade po putevima, a grozno  je i to što nadležni ne reaguju. Hrvati npr, peru puteve, verovali ili ne, bar ove oko Iloka. 

 

@db_polishda SM, Mala Bosna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, Martin said:
Ma ovo okolina Bačke Palanke, a blato je pokupljeno na Fruškoj Gori. Pa kad sam prelazio granicu, Hrvatski graničari počeli da me lože - Druže, malo ti je auto zaprljan. A 20 km pre grane prošao kroz govna, bukvalno. Grozno šta traktoristi rade po putevima, a grozno  je i to što nadležni ne reaguju. Hrvati npr, peru puteve, verovali ili ne, bar ove oko Iloka. 
 
[mention=18235]db_polish[/mention]da SM, Mala Bosna.

jbt sto ne svratis ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...