Jump to content
FAS Goran
alfini0507

Fiat Nuova Croma 1.9 multijet Black Beauty

Recommended Posts

Nije to ništa :lol: 

Mada, kod mene siv auto pa se ne vidi, al zato dvorište bilo žuto. I da znaš, moraćeš da trljaš. :stuart:

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, Martin said:

I da znaš, moraćeš da trljaš. 

+1 

Sinoc u dvoristu da probam crevom - Bruno, niks :lol: . Omlatih brzinski sundjerom gornji deo auta - stakla, farove/stopaljke, gornji deo vrata, haubu... Da ne idem bas kao iz dzungle na posao - kad jutros opet sra*e po autu :) . Ista, divna boja je u pitanju :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad bi sad slikao auto, kao da sam kroz neku prljavu krečanu prošao...toliko je neugledan da se niko ni ne parkira pored mene :lol: Na crnoj boji mogu tek misliti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve cari tamnih boja... Svo vreme gledam da malo promenim boju u jednoj iteraciji. Ali kada vidim taman model koji trazim, kako me ceka i gleda :D - dzaba. Zaboravim sve oko odrzavanja i muka koje realno takve boje nose.

Za ovaj iduci sve nesto pikiram da bude neki beli, namunjeni Hatch, videcemo... Gledam sad po parkinzima, svetliji i mogu da prodju sa ovim peskom, moje sokocalo kao iz svinjca da sam izvukao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahaaaa, nešto se izpopularizovala bela...

Danas na perionici sam shvatio kako je bio prljav auto kad je krenula neka žuta/crvena ispod mlaza a do tada na beloj se nije nešto specijalno primećivalo.

Sada je opet sinuo u punom sjaju.

 

p.s.

Ih, moja nekultura...

Samo da se zapljunem.

Lepa bre ova i pored štroke...

 

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove godine nista od mora... Dunav i to je to... Kotrljamo se i dalje i trudimo da budemo cisti...

 

65ce0e395b5fd5a4476bd6a0ef42bbf3.thumb.jpg.4119e2e9208610ed5e0ce3baa687ded7.jpg

 

Edited by Ivan
Sredjena slika, skinut TT potpis

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro je dok imas zivce ,u zdravlju vozio za bolji promenio.
 

Edited by Ivan
Ne citiraj prethodni post ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo mi nije jasno kako se ovakve stvari obicno dese a da covek nije u blizini auta da vidi koja je to bitanga...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto moze da pokrije poliranje,al nažalost mislim da ce ostati poprilično. 

Dobar farbar i za oko 30e,moze da se oflekuje branik da bude kao  i pre. Ili ako ima jos ogrebotina da se ofarba ceo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bahatosti nikad kraja.

 

Ja sam imao sreću (ako je to sreća)  da sam vido lika kako svojim branikom češka moj branik (BUAAHA HAHAH, HAHAHA, :devil:) a imao je mesta da se parkira bez kontakta. Inače parkira tu sa nama, stanarima zgrade.

Nenormalno se mučim i uzdržavam da ne preteram ozbiljno u osveti - :vava: ili samo da ga malo, malčice, nabodem firminim L. Roverom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moracu da vidim sta kazu ovi lokalni polir majstori... Od kad sam uzeo auto malo malo pa neko ostavi potpis sa strane od otvaranja vrata po parkinzima ali ovaj ga pretera... A bio je kao casa...

To za L. Rover nije losa ideja... Mogao bih i ja sa Navarom... Ili jos bolje FAPom...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra praksa (rekao mi čovek koji radi uviđaje) je da posle parkiranja uvek slikaš fonom vozila ispres i iz tebe, odnosno levo i desno u zavisnosti od načina parkiranja. To dosta pomaže kada treba kasnije da se nađe nestašni parking-majstor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to je u tom trenutku... Za sat vremena moze njih 5 da se izmenja iza i ispred... Ideja kao ideja nije losa...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma stojim pored auta, parkira se pug 206/7 ne znam ni sam, izlazi malo jača gospoja...BUP...

:rant: "Ma samo Vi udrite... može to i jače...

- Da, da shvatila sam, shvatila..."

Ode!

'Ebe se njoj za mene i moju srčku! :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoknusmo danas do trapadzije... Obe šolje i suvozaceva strana poluosovina... Neka preporuka za proizvodjaca i mozda prodavnice? Hvala unapred

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...