Jump to content
FAS Goran
danijel55

Fiat & BMW & banane

Recommended Posts

Tacno...kao sto rekoh jedan lubenicar vs jedan LUK zamajac

 

Jedna bizarna informacija - Fiat sa lose uzupcenim motorom imao isto ks kao i lubenicar (kad je izasao iz fabrike), iz iste kubikaze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci imao si 150ks?

Samo sto lubenicar otresa hecbeka ili ti vase sportske trkalice u pokusaju.Jedna informacija ,vi sto pravite trkalice,ima li mozda neka sportska masina sa prednjom vucom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mico jel se tesis time ili sta?

Ne znam kakva to auta vozite,za 8god na libri nista pipnuto nije,motor,dizne turbina,pa je pojela 3 stila sa 3v od 116ks.Moguce da fiat gubi samo te ks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@danijel55 Ne znam o cemu pricas zaista.

Na poslednjem merenju sam izmerio 164.1 ks...

Moze biti da je bio gusci vazduh pa nije bas izbacio fabricku snagu. I tada sam plaky

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pricam o prvom merenju.

Sto se zamajca tice crkaje od 300k km pa na vise.Jedino mu skrati vek cip.

Edited by danijel55

Share this post


Link to post
Share on other sites

O prvom merenju kad nije bio uzupcen kako treba? Pa logicno je da nece pokazati pravu snagu, zar ne? Mada i tada je imao malo manje nego bilo koji 320d lubenicar od proslog veka do danas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomenuo si sportsku masinu sa prednjom vucom da ne postoji, jesi siguran.
Ortak kupio pre mesec dana cupru 300 ks i ima samo prednju vucu i naravno dsg.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, danijel55 said:

Ja ne znam,kad sam sa oko 220 po cajgeru ibarskom,nema nigde nikoga,ni onih troduplo jacih.Pa evo jednog primera,sa librom svake nove godine, Ca-Zlatibor oko 55min,kakav x6,s klasa i ostali auti sto su vise nego duplo jaci.Vracanje sa Zlatibora pljusak, a6 2.7tdi obidjem ga,on se pribija nesto do 130 me je pratio klisurom,posle je posustao.

 

vidi sine...da si ti isao ibarskom 220km/h odavno bi ti tvoj Ćala davao pomen...od pola godine ili mozda i godinu. puno prdis za svoje godine, eno nazalost onaj profi vozac autobusa danas ubogalji 30 ljudi, a ubi 5...

smanji dozivljaj i zivi zivot...

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ga jos jedan nabedjeni vozac kao ti, malac...

 

 

cim sam mu malo usao u "guzu" nije znao sta bi i gde bi sa sobom...u preticanju pogledam sa strane, klinac za volano, a po izrazu lica, smrzla mu se kaka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@DraganUS tesko...nije taj imao mozga za tako nesto...svo vreme je pokusavao da doda gas, ali mu nesto zapelo...

sad ti uz duzno postovanje ne mozes da sudis o tome gde bih ja zavrsio jer ne znas moje vozacke sposobnosti...

ipak je jedno prica od malog i 220 ibarskom za razliku od ove situacije...neke stvari su realne, neke nisu...

 

Edited by cika_kole

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, cika_kole said:

 

vidi sine...da si ti isao ibarskom 220km/h odavno bi ti tvoj Ćala davao pomen...od pola godine ili mozda i godinu. puno prdis za svoje godine, eno nazalost onaj profi vozac autobusa danas ubogalji 30 ljudi, a ubi 5...

smanji dozivljaj i zivi zivot...

Cika kole ne laprdaj previse.Ti vozacima poput mene ne mozes da pridjes braniku.

Za 200 nemam dokaz da sam isao ibarskom librom a za 190 svakako.Dodji pa probaj da pridjes barem na 50m od mog branika.

U subotu sneg ,mali red,svi se u*rali.Auto put ka Horgosu,auta 70 idu,obisla is scandza sa 40t i nema ih u retrovizoru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj ko se pribije ,ja kad sam sa firminim vozilom namerno prikocim.Niko se nije usudio ponovo da se pribije.Hoces mozda reci da se podigao spomen i onima sto su prevrnuli ovo.

received_1261998727172371.jpeg

received_1261934270512150.jpeg

1 hour ago, cika_kole said:

@DraganUS tesko...nije taj imao mozga za tako nesto...svo vreme je pokusavao da doda gas, ali mu nesto zapelo...

sad ti uz duzno postovanje ne mozes da sudis o tome gde bih ja zavrsio jer ne znas moje vozacke sposobnosti...

ipak je jedno prica od malog i 220 ibarskom za razliku od ove situacije...neke stvari su realne, neke nisu...

 

Sposobnosti?Hahaha,to sto vozis igracke poput auta ne znaci da si neki profi vozac.

Edited by danijel55

Share this post


Link to post
Share on other sites
[mention=5863]DraganUS[/mention] tesko...nije taj imao mozga za tako nesto...svo vreme je pokusavao da doda gas, ali mu nesto zapelo...

sad ti uz duzno postovanje ne mozes da sudis o tome gde bih ja zavrsio jer ne znas moje vozacke sposobnosti...

ipak je jedno prica od malog i 220 ibarskom za razliku od ove situacije...neke stvari su realne, neke nisu...

 

Ne sumnjam, ali da je doslo do necega ovih 20t iza tebe bi se tesko zaustavilo na vreme. Da se razumemo ja sam i gore vozio od tebe, propisna divljacka voznja, medjutim sve se promenilo u toku dana pa sad vozim kao penzioner.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

 

 

Zasto se ovde poredi e46? Zar nije e90 vise u rangu sa bravom?

 

Znam da ovaj vozi e46 ali svejedno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj od 20t je bio vec 6-700m iz mene. Sad, ja uopste nisam divljao, nego budala ispred mene nije znala sta hoce. Kur...enje ili sta vec. To je put gde je dozvoljeno 80km/h znaci ni tu nisam bog zna preterao brzinu, a da divljam nemam potrebe sa svojih skoro 44 godina zivota i 26g staza za volanom...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...