Jump to content
FAS Goran
danijel55

Fiat & BMW & banane

Recommended Posts

21 hours ago, Sulc said:

Jebes BMW ja bembare sa mojim gromom ljustim ko banane

Kakav bre wint?Tamo reklamirao sachs posle 17000km.

To sto ti obidjes bmw kad je patkiran,ne racuna se da si oljustio nekog.

 

 

Edited by neshaoct
split Topic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi siguran da samo parkirane mogu da ljustim, xaxaxa
Naravno da si reklamirao sasch kad je to 10 klasa isto govno ko valeo

A to da li ljustim BMW i ostale dodji pa se uveri i nemaju svi tarabakulu poput tvoje koja se trese u 3 oj brzini
Kad vidis moj auto i sta je unutra onda pisi gluposti ovde do tad ne prdi i ako imas nesto pametno napisi ako ne onda samo citaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha.Ako se on trese u trećoj brzini,bravo se raspada u prvoj.Uz put da te pitam posto si fiatovac,jel lep zvuk krckanja plastike po ovom hladnom vremenu?Vibracije na volanu itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih rekao da samo 2001god,jos jedan kolega se ovde zalio na to,a vozi nuova bravo.Dzabe 200ks i vise kad po krivini ne moze prici bmw.Pogotovu ako je sto se tice vesanja sve fabricko na bravu, koji je previsok.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve veze ima to sto kazes fijatovac ne kapiram, ja druze imam 3 automobila mercedes fiat i subaru, sa mojim fiatom 2011 god 200 plus ks derem svakog BMW u toj klasi cak i jace

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze moj auto nije fabricki, ja imam amortizere stelujuce koje su skuplje od nekog BMW, felne 18 ja u krivini tek ljustim BMW audi i ostale lozane pa me zaustavlja ju pitaju sta je ispod haube

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogrešnom si se obratio kad vidis moj auto bice ti jasno
Xaxaxa da 120d treba mu dvogled
I ovo nije tema za ovo da ti pises ovde gluposti a ja da ti odgovaram otvori novu temu pa ce ljudi da ti se smeju ovde


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba mu dvogled a poredba fabricka 2 auta ,od 0-100 ,bmw ide brze.Tako da ako su iste konjaze oba auta,gluposti ti pricas.

 

Sreća pa ne dadoh na servise 1000e kao neki.Sto se Lancie tice,fiat joj nije ni prici,kao stilo libri, tako bravo delti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam hejter fiata i dan danas bih uzeo nesto iz jtd grupacije,ali cenjenica da fabricki bmw i fiat,da ga fiat dere,jos na  krivinama,nema sanse,pogotovu zbog prednje vuce.Tvoje kad kazes ljustis bmw,kao kad bi neko sa tuning jugom oljustio punta i eto yugo ljusti fiata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ko je rekao da je moj auto fabricki? U moj auto je ulozeno vise love nego sto kosta vecina BMW "fabrickih" u toj klasi. Moj auto ne lici na fabricki ni po motoru ni po vesanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još jedan off
Vozio sam se u e46, kupe, 2003 god. Profi čipovan u inostranstvu. Prodat na kraju za novce za koje se može kupiti mnogo noviji BMW. Bruka od auta. I onda.......
Pocepa ga honda civic pete generacije (1992-1995). Rađena u kućnoj radinosti pravog majstora.
..........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam,kad sam sa oko 220 po cajgeru ibarskom,nema nigde nikoga,ni onih troduplo jacih.Pa evo jednog primera,sa librom svake nove godine, Ca-Zlatibor oko 55min,kakav x6,s klasa i ostali auti sto su vise nego duplo jaci.Vracanje sa Zlatibora pljusak, a6 2.7tdi obidjem ga,on se pribija nesto do 130 me je pratio klisurom,posle je posustao.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, danijel55 said:

Sreća pa ne dadoh na servise 1000e kao neki.

 

Jbg...kad vozimo kola ciji je zamajac skuplji nego ceo bmw lubenicar...ko nam kriv...?! Ja evo plaky

1 hour ago, danijel55 said:

Ja ne znam,kad sam sa oko 220 po cajgeru ibarskom

 

Bilo je samo pitanje vremena kada ces i o svojim podvizima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...