Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Škoda Yeti & BMW X3

Recommended Posts

Stvar navike :lol: .

10 god Blu Navy Micalizzato, iza toga vec 2. godinu Nero Provocatore, izdrzava se nekako :sleeping: ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jbg.-a kad prilazim izdaleka gledam yeti-ja onako lepog :wub: i sve sto sam blize gledam komsijin novi crni nisan qashqai (jos nije sjeban) ........... :rofl:.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

i tako vozikamo se ............ hteo sam da mu uzmem roll i bull bar (zadnje 2 slike) ali tehnicki nece moci proci , a papiri nemoguca misija za atest ............. :unsure:

 

u italiji moze normalno od ove firme da se stave i voze ali ovde ne -- jbg , iako sve ide na fabricke rupe koje su u podu auta.

 

 

skoda_1_(1).jpg

skoda_1_(2).jpg

skoda_1_(3).jpg

skoda 1 (4).jpg

skoda 1 (5).jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da vidiš sa Škodom, vrlo im je ljubazna pr služba, da li mogu da izdaju papire da smeš to da uradiš, pa polako...
Ne moraš sve od jednom, korak po korak...
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pitao u skodi nece da cuju , jer je to tamo neka tyning kuca.

ima i uvoznik u srbiji (nasao sam ga - skuplje sve za 2 puta) ali kad sam pomenuo papire za atest problem odmah -- nema ih na stanju , pa nece vise da radi sa njima pa ovo pa ono i ukapiram da nikad nisu ni imali papire za atest ovde (mislim da je neko mesto pored novog sada) .......... :thumbsup:.

snjuvamo dalje ................ ;).

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

a stiglo i za yetija nesto , imaju braca kinezi sve ........ :lol: , mislim ima i ovde kod nas ali 3 do 4 puta skuplje.

 

 

IMG_20191023_144738.jpg

 

HTB1wkjXQXXXXXbmXXXXq6xXFXXX0.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

10,45e spusteno sa 13,30e i free shipping  --- tako sam ja ubo na aliju , tu sve ja kupujem.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

tamo samo moras da pretrazis dobro , njih 100 prodaje istu stvar a cene razlicite.

 

zavisi kakvu i spustenu cenu nadjes tj. popust koliko procenata , menjaju oni to na 4-5 dana.

 

cudo od ljudi ....... :).

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravo registrovan pre 2 sata u XENEX-u na auto putu (tehnicki mi je bio dzabe 0 din.) castili zbog djeneralija (saradjujemo) -- bez stakala dodatno i sve je ispalo 18.100 dinara ......... :).

 

i narucene jos dve za napred -- stizu u sredu ................. ;).

 

https://www.kemoimpex.com/gume/automobili/gume-za-sve-sezone-215-60-r16-99v-xl-multiways

 

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg. -- imam iste pozadi kupljene letos i nista im ne fali -- videcu po snegu , mada vozim iskljucivo po bgd-u.

 

vise mi se zgadili vulkanizeri i to menjaj ovo i ono (a i kosta 2 puta god. bas lepo).

neka sluze 3 god. i dosta , a posto ja prelazim malo km bice i vise.

samo da vulkanizere ne gledam vise ocima.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da zivis u zgradi i vuces felne stalno gore - dole a lifta nemas video bi kako je to lepa aktivnost.

vukao sam ja za oba 17 i 15-ce sa gumama --- 8 god. i dosta je vise ...... a ovde sto neko rece i najveci sneg kad padne ociste da mozes i sa letnjim na ulicu - maltene ......... ne mogu bre vise ........ jaja do poda :crazy: , a na poslu ceo dan aktivnost ca cekicem 5 kg i tezim -- male ne koristimo na turbini i tako vec 31 god.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj i ja sam ih teglio iz šupe, 20m,mrzelo me da uteram auto u dvorište... Pa me mrzelo da ih sam stavljam, pa otišao kod mog majstora, ovaj namontirao za 15min,častio ga 500 dinži... Posle tegli skinute... Još nisu u šupi, moram još kamenčiće da povadim iz šara...

 

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...