Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Škoda Yeti & BMW X3

Recommended Posts

Cene su malo vece koliko sam video ali je sve i original jbg. + garancija pisana na sve 2 ili 3 god. zavisi sta radis a samaraju za radni sat _ ruke su im skupe. Radni sat je 2500 rsd. Ja sam bio samo na pregledu i nekim merenjima i dzabe su to odradili ...... ☺

Cilindar brave koji sam ja menjao pre ovoga bio je 50e sa rukama i cekao se oko 2 meseca da dodje iz ceske jer se radi po kodu. Na svim delovima vidim u garazi stoji vw original , e sad. Moj stari majstor sem plocica i diskova na njoj i nista zamene ulja nista i ne moze da uradi to su ti novija vozila nazalost.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

stiglo sa linka od gore , namesteno i upada kao dupe u nosu + brdo jos nekih sitnica od brace kineza (imaju sve) ............. ;).

 

 

IMG_20190420_144430.jpg

IMG_20190420_144418.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
malo se zezali .......... default_smile.png.
 
 
IMG_20190429_132140.thumb.jpg.c7bfe35df8bfeab3817451c1eac2bc67.jpg
Koliko para i koja je marka? Hvala

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zenec ZE-NC2010 , malo ozbiljniji aparat od ovih kineza SLIKA 1 za 270e - 300e ovde (u kini su inace 140e - 180e sve zavisi od jacine rama i ostalog) , svi su no name. Zenec ima hladnjak - kuler pozadi , sve sa kablovima i gps antenom , fakra kablovima ispao je 200e u nemackoj (trebao je 150e da bude ali to je bio samo aparat bez opreme , nisam ja dobro razumeo) a ovde idu po 250e fiksno samo uredjaji bez kablova koje sam i ja jedva nasao u nemackoj (sestra mi donela) po modelu jer ih ima dosta pozadi SLIKA 2 , i ja nisam nabavio dva doduse meni totalno nebitna ............ uredjaj je vrh i tu nema price ali stize i ovo cudo iz kine SLIKA 1 DOLE , pa cemo videti sta ostavljamo a sta prodajemo -- sta ce mi dva komada.

Za ovaj ZENEC je kupljena i MANJA blenda iz ceske original skodina za 10e , a kinez ide u original vecu blendu od fabrickog cd swing-a (pricam za yetija)  , nisu iste velicine uredjaji (ekrani jesu) a ovaj ZENEC je bas za wv grupaciju i tvrdim da je bolji kvalitet od svakog kineza.

Enerijer podmladjen mnogo i bas lepo izgleda -- neka crna klavir boja.

 

 

 

big-30208061_59ee0d8cdd5415-772656051.jpg

25757.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

od kineza se odustalo , zenec ostaje .............. ;) , jedan prelepi dan posle onolike kise .............. :).

 

gume promenjenje napred (stavljene sava 215 60 r16) i naruceni bocni vetrobrani - crni za sva vrata.

 

 

 

IMG_20190502_165455.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

legli bocni vetrobrani lepo .............. :wub: , sledece neke felne trazimo 16-ske kao na slikama 3 ili 4 (jesu kinezare ali mi bas pasu za njega) -- moj drug ima slicne na golfu vec par godina i nikakve probleme nije imao sa njima po nasim rupama (set 4 kom. 280-300e nove u kutijama ovde -- preko 180-200e) , ET 42 im malo izbaceniji od moje fabrike (sve ostalo oridjinale skoda yeti) i normalno izbacuje se wv znak a stavlja se skodin crni - hrom (imam to) ............. ;).

 

ko ga je....be jedan je zivot ............. :rofl:.

 

 

IMG_20190504_181856.jpg

IMG_20190504_181910.jpg

big-76747410_5cbb566ac0f825-85651274ZD-3-.jpg

big-58466020_5aad6633093109-89184837003.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yeti je od juce (15h) na dubinskom pranju i masinskom poliranju -- trebao bi da bude gotov do veceras , a kisa ima da padne 1100% kakve sam srece , taman da ga userem do kuce ............ :lol:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo gore su ti kineske felne ali i tu imas razlike jer neke imaju eu sertifikat a neke nemaju nista tj. ne zna im se poreklo (na aliexspress-u imas sve) ........... sve sto kupis da je skuplje preko 50e podleze i nasoj carini tako da moze da bude nista ako im se nazili stojko ili moze biti i preko 50e samo carina.

ovde su 280 - 300e komplet imas na k.p. par ljudi koji ih prodaju (zlatibor, surcin, pozarevac itd,itd) pa ih tu uzmes uz garanciju i sertifikat (nisu ni u kini one dzabe - imaju lepu cenu) ......... moj drug ih ima na golfu preko 4 god. i nista im ne hvali -- uzeo od coveka koji ih ima non stop u surcinu , i to mngoooo modela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam ds su kineske, vozio sam vossen kineski na seatu i nista im nije falilo. Pitam te zato sto sam trenutno u Nemackoj pa sam mislio da se tu mogu naci jeftinije nego u Srbiji.

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa pogledaj , samo pazi i na tu carinu -- ovde su ti takvi setovi oko 300e 16-ske , 400e 17-ske itd , itd. kesa u radnji novo u kutijama sa racunom ............ ;).

 

evo covek ima boga oca ............ :).

 

https://www.kupujemprodajem.com/Automobili-Delovi-i-alati/Auto-Felne/Aluminijumske-Felne-AUDI-VW-BMW-MERCEDES-Novo-65675805-oglas.htm?filter_id=110419535

 

ja bi ove npr. , samo sa skodinim crnim zakom ............. :wub:.

 

https://www.kupujemprodajem.com/Automobili-Delovi-i-alati/Auto-Felne/Alu-Felne-VOLKSWAGEN-16-5x112-Novo-58466020-oglas.htm?filter_id=110419535

 

a evo ti vossen u novom sadu kod tebe ............ ;).

 

https://www.kupujemprodajem.com/Automobili-Delovi-i-alati/Auto-Felne/Alu-felne-BMW-Audi-VW-Mercedes-BBS-Vossen-NOVO-68401675-oglas.htm?filter_id=100661

 

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam vise u NS, preselio sam se za Nemacku pa sam te zato pitao. Rekao si da su preko jeftinije, ja ovde trazim svuda i mrka kapa.

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa jbg. ako nema u svapske gde ima ........... :lol: , salim se ja malo -- narucuj iz kine ili ako ovde dolazis nekada uzmi ih.

 

yeti dosao sa dubinskog i poliranja , uradjen sasvim korektno ali danas nova ogrebotina na gepeknim vratima kljucem jedno 10 cm (sad video -- juce nije bilo) tako da je sada izgreban sa SVIH strana kljucevima (bio je pre kupovine bocno i na jednom krilu kod starog gazde) od 5cm pa na vise ............ privlaci ih crna boja kao govno muve izgleda , a ja samo molim boga da ne naletim slucajno i vidim sve to -- ode ja na robiju 1000% , stoka seljakcka srpska (i ja sam srbin).

ja tudje ne bi takao nikad cak svima sve pomazem sto mogu po kraju , ali eto neko ljubomoran i caos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...