Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Škoda Yeti & BMW X3

Recommended Posts

Isti takvi na k.p. moj je model pod slikom 1 BRIO 120 (pogledaj cenu - 6000 din.) ....... :lol:.

Kupe u lindi pa preprodaju zato ih i nema.

 

 

https://www.kupujemprodajem.com/Automobili-Oprema/Krovni-nosaci-i-koferi/Krovni-nosaci-Menabo-33837066-oglas.htm?filter_id=516158055

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam gledao za Punta bliže su 100€...
A za Yeti extra!

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam neke TOTUS malo stariji model ali kao novi , zaljucavaju se isto i to u sve 4 tacke -- ovo sam uzeo samo zbog izgleda alumiijuma da ne bude sve crno kad negde krenem a i cena je bila bas povoljna - zadnja kutija ne otvorena (inace tamo sve razvale) -- nisam mogao da ih ne kupim jednostavni.

Masivniji su u odnosu na stare dosta i mislim da ce buka biti manja jer su nekako i pljosnatiji .......... ;).

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Legli nosaci iz linde , stvarno za ove smene pare (imaju i zakljucavanje) ispalo je ekstra -- bar meni ............. :respect:.

 

Auto je prljav ali se na slikama nesto i ne vidi ............. :lol:.

 

IMG_20191125_154229.jpg

IMG_20191125_154222.jpg

IMG_20191125_152343.jpg

IMG_20191125_152310.jpg

 

 

MNOGO LEPSEEEE nego na ove 2 zadnje ............. :yes. Mada i ovi totus imaju zakljucavanje i to u sve 4 tacke.

 

 

IMG_20190504_181856.jpg

IMG_20190502_165455.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad dodjoh , gledam ih veceras u garazi aviv parka vala kao fabricka za 3500 din. :respect:, uradio ih italijan svaka mu cast -- namestaju se bukvalno za 5 minuta , lepog su oblika ........... stvarno retka stvar u zadnje vreme da me je bas-bas odusevila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa i zadnji bull bar je made in italiy a imaju i prednji , stepeniste ........... ali koooooosta puno i ovi na tehnickom zajebavaju tj. ne daju da se sa tim prodje pa skidas i stavljas svaki put (sreca pa sve ide na fabricke rupe kola ali opet velika zajebancija) , sta to smeta saobracaju -- samo auto moze biti i malo cvrsci za ne daj boze.

 

https://www.misutonida.com/en/174-skoda-yeti-4x2-2014 

 

 

bull-bar-skoda-yeti-4x2-misutonida-ec-med-364-ix.jpg

side-step-skoda-yeti-4x2-misutonida-dsp-279-ix (1).jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da malo :) , ima da se kupi na aliju svasta nesto za kola i to sve neka sica od love , e sad je problem nasa posta posto stalno strajkuju i isporuka se oteze u nedogled -- i sada su u strajku.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

zamenjen prekidac svetla zbog ovog hroma sa mojim obicnim (10e + moje ruke) i dosao volan -- jeste dobar :wub: u odnosu na moj obican (neka lux varijanta octavijina mislim a ide i na yetija) nema sta.

ali nema air beg i ne odgovara mi zbog lavlje kanze jer je trostruki a moj ima 4 kraka pa najverovatnije ide na prodaju ........... ili da jurim air beg koji nije ni malo jeftin , pa zamena kandze jos 6000 doplate -- ne znam ni sam .......... :(.

 

 

orig_p1060009-1483914862.jpg

orig_p1060010-1483914857.jpg

volan i prekidac yeti (1).jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, dellas said:

Dal te ne mrzi da stavljas kandzu :D 

Možda ostala navika od jugića ili golfa dvojke. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

glupo jeste ali svi tako parkiraju u nasoj lindi jer mesta nema dosta i niko nikoga ne dira za to (i da ostave auto sat vremena) , ja sam stao samo na par minuta , bio sam sam pored kola svo vreme tako da se neko pojavio sklonio bih se ...............

ne mrzi me da stavljam kandzu to je 1-2 minuta vremena a imao sam je i na stilu (tj. na zadnjih 5 auta) staru vratim kod arene i doplatim novu za auto koji kupim -- navikao sam na nju.

ona je ipak vidna i nikada problem za sada nisam imao , dok zeder imas vidno samo nalepnicu pa ode staklo -- otvore vrata i onda vide da ga auto ima a steta je vec napravljena , licno mom komsiji na parkingu pa su mu od besa polomili multimediju fabricku , nabili mu stafciger u ekran .......... klinci neki ali steta bila 500e. 

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko kaze da yeti ne moze da se sredi ........... :wub:.

 

 

279630729.jpg

605704897.jpg

5090_v034-081_stor___grande.jpg

339067931.jpg

545197477.jpg

561573416.jpg

624383131.jpg

681212323.jpg

451774473.jpg

286602319.jpg

 

 

zadnji je kao moj , mislim boja ............ :yes.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

kompletiran volan -- jedva nadjoh air beg (plici) posto svi imaju dublji ............... :).

 

 

IMG_20200118_185855.jpg

IMG_20200118_185928.jpg

 

 

i stavljene nove papucice (ipak no china) vec czech republic.

prljav je za sve pare , moracemo na usisavanje i pranje ............. ;).

 

 

IMG_20200118_104542.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel realno da su papučice za kvačilo i kočnicu iste kao  u golfu mk3 :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

realno ili ne realno na yetiju je sve iz vw grupacije ;) (stvarno ne znam za doticni model golfa jer nikada ni jednog nisam vozio) ali sve je to brend vw grupacije , mislim na skodu ............ :yes. kineski model nije mogao da se namesti papucica gasa jer mora komplet da se naruci cela alu pedala (nema nasta da se zakaci a da se lepi glupo je) -- kocnica kao kvacilo se samo iscupa i namesti novo (to je moglo i kinesko) ali nogostup je problem malo veci zameniti jer sve plastike se rasturaju sa strane , lajsna i skida se rucica haube a sve je na cupanje tako da je odradjeno sve u servisu zbog hladnoce da se nesto ne izlomi -- pola sata su racunali 1400 din. ruke (mada je sve trajalo sat i par minuta) servis na N.Bgd-u gde se inace i odrzava auto od kupovine.

oni debele pare zaradjuju od firmi (odrzavanje - servisi) , a od nas pravnih lica to je ne znatan deo .......... ^_^. delove sam nadje no. broj u ceskoj (vidis cenu) i oni je narucuju po istoj jer ti znas koja je , sad ako to ne znas da uradis mogu da stave da deo kosta i 3 puta vise , to ne znam. ja sam nadjem broj i njihova sluzba ga narucuje po ceni iz ceske .......... ne mogu da lupaju sta oni hoce u toj situaciji. delovi se cekaju od 10 pa do 20 dana samo da stignu iz ceske , to je malo smaranje.

 

 

IMG_20200120_110604.jpg

IMG_20200120_112322.jpg

IMG_20200120_112331.jpg

IMG_20200120_112347.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

nista novo kod mene (sem volana sto je promenjen - obloga je skinuta :)) kao ni na samom parkingu (zadnja slika) :rant: .......... jbg.

vozimo se za sve pare ............ ;).

 

 

slike_488.jpg

slike_490.jpg

slike_492.jpg

slike_457.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

jok moj je yeti i punto crveni pored njega , ovo vozi neka devojka pocetnik valjda (ima P na staklima) koliko sam video u prolazu , skinuli joj bukvalno ispod prozora na 3m od zgrade. najverovatnije nije imala ni sigurnosne srafove -- vidi se pozadi cigla zgrade prozor isto na 3-4 m neciji + terasa na uglu zgrade.

znaci propast sta rade -- nemaju vise strah ni od cega .......... jbg.

 

i posle se meni smeju sto stavljam lavlju kandzu na yetija -- neka se smeju ja cu i dalje da je stavljam + alarm naravno na svakim mojim kolima a punto ima alarm i zeder tako je vec kupljen + sigurnosni na oba auta.

ova nije imala ni alarm na ficku , samo centralno i odose tockovi sa novim gumama , tako je rekla 2019 god. su bile gume a fica ne znam koje je ali je mlad i on , steta je poprilicna.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ženinoj drugarici sa posla pozajmio moje čelične sa punta, isto joj zgembali alu sa 500....još nije nabavila, još voza moje čelične, strah ju je...

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...