Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Škoda Yeti & BMW X3

Recommended Posts

To i ja sve kazem , samo ovde nema vise cascavanja -- nego 800 din. svaki put pa ti vidi , a 2 auta x 2 puta god. koji cemi to u zivotu -- par zamena na oba auta i 1 lassa guma maltene -- jbg.

Deru nas sa svih strana , a o tome sto zauzima mesta u supi li meni bila cela terasa zauzeta ni necu.

Nisam ni znao da imam tako lepu i veliku terasu u zadnjih 10 god. ............ :lol:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo. Plus sto moram da zagledam da neko ne zakaci felnu dok montira, da li ce da stegne srafove kako valja. Ma na svemu sam se opekao i kad ne moram da idem necu, makar platio gumu i duplo vise.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

stigle druge dve jutros i namontirane , cak i probane po pljusku i to velikom ovde -- ekstra se ponasaju.

po suncu probane jos letos ostao je jos sneg ........ ali ako je krenulo pricekacemo na njega.

sve pohvale za lassu to sto je probano -- iskreno dobra guma za tu lovu ............. :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa pazi miselin ne koristim ali od tigra , save i jos nekih takvih marki -- ova je najbolja , imao , probao i to je to .......... pricam za nove gume , polovnjace sam imao sve ali nikad vise polovnu na kola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eno sava ide na prodaju 2019 god. 2 komada maltene nove 215 60 r16 sa garancijim presle jedva 2000 km letnje.

ovo nije nisko profilna guma i lassa je guma je za sve sezone , cekam jos sneg da vidim kako se tu pokazuje ali za suvo i kisu jeste bolja -- po meni , jer vozio sam savu leti i zimi (zimi je bila ekstra ali leti ne) ............. to je moje iskustvom ali ajde sada ............ :guitar:. ova neka potraje 3-4 god. bez skidanja i meni dosta -- videcemo.

 

polovnjace stariji dot (4-5 god.) nikad vise na auto pa da su od zlata (nikakve brendirane marke vise) i za to imam neko iskustvo ........... nista ne pricam napamet.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma vozi se , ko ti brani .............. :respect: , samo vucko da vas ne sj ..... be (pa i mene sa puntom) kako je krenuo.

 

svako vozi ono sto ima ................ ;) , ja imam ovog krsa od skode - jbg.

 

 

IMG_20190915_180704.jpg

 

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam hteo da uzmem krovne nosace original yeti (75e) , na slikama oglasa nisam video ali jedan je bas nesto ostecen i odustao sam -- sta je stezao taj u inostranstvu nije mi jasno da ga ovako osteti.

Covek (prodavac) mi je na moje trazenje slikao slike kako i treba (zadnje dve) -- posteno od njega , bas mi je zao jer sam ih vec video na kolima.

 

 

yeti nosac (1).jpg

yeti nosac (2).jpg

yeti nosac (3).jpg

yeti nosac (4).jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro izgledaju, jesu li aero skroz ili polu-profil (nije ravan ka smeru voznje) ?

Taj je garant pretegao krovni kofer sa drzacima, bar mi po izgledu lici.

Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam , znam samo da su skodini original ali ovo gore se bas vidi , ja imam neke crne totus 8 god. i nemaju recku na njima a non stop nesto vozim -- svideli mi se zbog ovog aluminijuma , da malo razbijemo crnu monotoniju.

 

gledam sad ovo dole ali ne vidim kako se kaci na yetija mada pise da je za njega ......... :).

 

https://www.silux.rs/proizvodi/dodatna-oprema/krovni-koferi/precne-palice/2346131/precni-nosaci-prestige-ii-skoda-yeti-09-siva-boja?car=1111025238&refurl=%2Fproizvodi%2Fdodatna-oprema%2Fkrovni-koferi%2Fprecne-palice%3Fcar%3D1111025238

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na kraju kupljeni neki u lindi alu za 3499,99 din. na akciji (zadnja kutija -- slucajno naleteo ovde kod mene) , slika dole je iz 2018 ali totalno isti model (made in italy). Imaju 2 kljuca , inbus , uputstvo i nosaci -- na oko su bas lepi ............. ;) , nosivosti do 90 kg po sipci (bar tako pise).

 

Videcemo kakvi su kad ih montiramo -- mada ja i ne nosim sem kofera gore sa nekim laksim ali glomaznijim stvarima na more nista drugo u toku godine -- sve sto je teze uvek ide u gepek .............. :).

 

 

krovni-nosac-1set-waMWp.png

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...