Jump to content
FAS Goran
knezevic76

Renault Modus & BMW 120d

Recommended Posts

Uvek mozes da zalepis providnu foliju preko auta, ako ti toliko smeta :D

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apropo ogrebotina, razumem da nema mesta ili je tesno, pa se snalazimo ali pazimo... Ali ne razumem *** koja otvori i nasloni vrata na vozilo pored, pa onda sedne, ocigledno je na osnovu oblika ogrebotina.

1 hour ago, Flex said:

Zato ga ja parkiram ovako i nema bojazni. Jeste bahato ali bolje nego da stoka izlupa vrata.

38a35ff108909463912bda92a1a0332f.thumb.jpg.c6345a8cfb99d28000cb6af5faecf3eb.jpg

Lepo bi ga na nekom BG parkingu (pogotovo nekom frekventnom i gde nema mesta) sacuvao od tudjih vrata... Jedino sto bi ga u roku od odmah isarali, a recimo u boljoj varijanti bi ostao bez brisaca :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja Croma nije imala ni jednu tackicu kad sam je uzeo... Sada je sacuvaj Bože od tih sto sitnih, sto krupnijih otisak od naslanjanja vrata susednog auta... Lepo sam hteo sivu metalik a ne crnu... Jbga sam sam kriv...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, alfini0507 said:

Lepo sam hteo sivu metalik a ne crnu

Da, jbt, zamisli tek da si uzeo crnu :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozio sam belu Vectru pa rekoh da promenim... Zena me zeznu za crnu...

A stvarno zamisli da sam uzeo crnu...

PS relativno posteno poliranje koliko se krece okvirno?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

A I to spada u neko održavanje na 3 do 5 godina sa zafarbavanjem i ispravljanjem kojekakvih ogrebotina

Do sada nikada nisam udario automobil, jednom sam smrskao prednji desni žmigavac.

Ali u zgradi imam jednog lika koji otvara vrata od auta kao da je u tenku, nema u dvorištu automobila koji nije izranjavan njegovim vratima i bojom...

Inače neko mudo u policiji i ništa mu ne možeš...

 

Послато уз помоћ Тапатока

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tek da vidiš njegova auta...

Sve za otpad, mrak ne pomaže...

Izađe iz auta i popiša se pored u sred bela dana .

To je najgora kombinacija, Hercegovci iz gajdobre su izuzetno inteligentni prgavi samoživi, ovaj je glup a ovo ostalo ima.

Ako nisi upoznao bar jednog ne znaš šta pričam, ima u državnom poslu misterija

 

Послато уз помоћ Тапатока

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas malo obišli Svilajnac, Manasiju, Lisine.
343km, prosčna brzina 62.1km/h, 16l dizla, prosek 4.6l, realno 5.2l. Klima tukla skoro do max, na AP, bilo pakleno.
Voženo baš po ograničenjima.
Ne znam dal pišu ovim turcima kazne za merenje prosečne brzine na AP. Ispod 160 ne voze. Na NIS pumpi ih ko komaraca, svi na isti kalup. Jednome X5 procureo na nekom crevu, piša na sve strane.
Tigrice drže baš dobro, i to sam imao dobrih krivudanja i kočenja. Zadovoljan sam baš.
Na mom insta uskoro turistički mini klip
.

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Da dodam, ženama vozačima kojima kučići skaču po autu dok voze , pritom ih selfiraju, metak u glavu odmah. Ta sve radi samo ne vozi. Posle trećeg semafora sam je zaustavio i pitao da mi pozajmi kuče da se slika cela kolona iza nje.

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da dodam , Sygic navigacija radi besprekorno dobro. Propratio sam ograničenja, znakove, bukvalno ubada znak u metar, od ograničenja do naseljenih mesta itd. U Svilajncu me upozoravala da je ograničenje 30, kad stvarno tako. Odlično je odrađeno ralvanje sa više traka i skretanje, sa obeležavanjem trake, slika u slici izdvojeno.
Btw, mod nek prebaci u odgovarajuću temu ako treba

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

A bre, ocekivao sam nesto nizu potrosnju..

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/28/2019 at 10:09 PM, knezevic76 said:

U Svilajncu me upozoravala da je ograničenje 30, kad stvarno tako

Od auto puta do Svilajnca cesto imas radar. Ako ides u Despotovac, bolji idi auto putem do Cuprije pa onda prati putokaz. Malo je duze, ali stizes brze i nemas problema sa radarima. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

vezano za farove, u mojoj temi sam napisao da je ugrađen uređaj koji sam uključuje farove, ali i radi na 40% ( valjda ) osvetljenja, pa samim tim i produžava radni vek sijalica. za 20-30eur, sa ugradnjom, može poprilično da spasi ruke od ogrebotina.... proko.rs... web sajt...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene može da spasi samo ugradnja dnevnih svetala na pristupačnom mestu.
Već imam automatsko paljenje farova, followe home funkciju itd.
Realno, auto je fabrika i ne bih ništa after market ugrađivao ako ne mora.
A i sijalice koje sam ubacio nisu jeftine. Nek izdrže godinu dana i ja zadovoljan.

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbt znam da neko od nasih ima modusa, sad nadjoh temu...

uzeh i ja modusa, benzinac 1.6 65kw. dosta opreme, panorama itd...kafana i sedenje u istoj je cudo... :D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registrovana crna guja. Kaže tehnički , fabrika , trap, kočnice......
Ostaje mi samo kasko da završim. Ako ima neko neku dobru ponudu .
Prošle godine bio 18500, sada mi nude za 15000 sa popustom itd. Nešto mi to mnogo, jer Suzuki 4 godine mlađi je 13000 kasko, slično i za grandea.

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...