Jump to content
FAS Goran
knezevic76

Renault Modus & BMW 120d

Recommended Posts

Ja je nasao na stilu pre nekoliko godina a sad ne mogu da je nadjem da iskljucim :D

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pu pu pu, da ga ne ureknem. Radi kao Doxa za sad. Juče sam ga vozio, igrom slučaja) oko 160 km/h, ne oseća tu brzinu, ali zato troši kao kiper.

Modus je za grad kao stvoren, okretanje, parkiranje, performanse, panorama, do nekih 60 je podnošljivo da bude otvorena, nakon te brzine malo više pirka ovima pozadi.

Potrošnja mi je oko 5l. Po gradu sam neki dan resetovao bord,prešao oko 100km, nije prešla 6l. Nije bila vožnja po špicu, al jeste po centru BGa.

 

Primetio sam da ima toliko komplexaša na putevima, pa to nije normalno.

Vozim 120 i naletim na passata 6.Neće lik da se pomeri, nego ubrza. Ja 140 i sustignem ga, lik još ubrza, a tri trake. Odem u drugu traku, praznu, on još ubrza da bi posle par minuta vidno sporije vozio, ja ga sustignem, on ponovo po gasu. Koji debil, majko moja .

Isto i sa nekim golfom pre neki dan. Lik vozi normalno, i kako mu se ko približi, on po gasu. Na kraju mu se neki BMW (vidno iznerviran) zalepio za branik i izgurao ga bukvalno. Oterao ga u krajnje desnu traku

Nije bio Marko, mislim , ovaj u golfu .

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega po MPV,

drago mi je da te auto dobro služi, i samo neka tako nastavi. Ja vozim penzos vožnju, uglavnom, pustim brate da me pretiču, samo neka idu svojim poslom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ober seljačine, ne zna se koji je gori, a one što voze OOOO ne smem ni da pomenem :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde, ajde, ne trolujte mi temu. To što vi ne možete od NS do X planine, put od 360 km sa porodicom u kolima i Thuleom da pređete za tri sata, to je vaš problem !


Što se tiče ovih komplexaša, tako ja na semaforu sa Rešoom stanem pored tih neiživljenih, pa otvorim panoramu, muzikica piči, vetar u kosi, sa mnom tri osobe ženskog pola i laganica... (el se to zove kriza srednjeg doba !? )
Odmah mu srušim sneška....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikada nisam vozio rizicno i prebrzo a pogotovo to ne radim i ne ide sa Scenicom:-) ne znam zasto ali od kada vozim Scenica, primecujem da su vozaci BMWa posebno nervozni i bahati. Danas me jedan pretice na pravcu od 50ak metara i vraca se u moju traku tako ostro ispred mene da sam morao da prikocim da se ne sudarimo.

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrlo sam tolerantan vozac ali ponekad kad je sigurica sto se kompletne trenutne situacije tice volim napaljenim klincima da pokazem sta je ispod Cromine haube...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Siciliano pade jedan sivi BMW sa dva napaljena klinca uz V. Stepe oko pola devet veceras... Pustih ih da me obidju tek gore na pumpi...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
@Siciliano pade jedan sivi BMW sa dva napaljena klinca uz V. Stepe oko pola devet veceras... Pustih ih da me obidju tek gore na pumpi...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


komso, nema sta, moras sada da vodis i moje bitke jer ja sa Scenicom mogu samo da slegnem ramenima

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...