Jump to content
FAS Goran
knezevic76

Renault Modus & BMW 120d

Recommended Posts

Ja sam po automatizmu mislio da je 1.4. sto se tice ovog turbaka, nemam predstavu kakav je za voznju, ali ako si ga probao i dobar ti je, to je to. Najgore kad ljudi uzmu nesto a da nisu valjano testirali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne citaju sa razumevanjem
Elem, nek' je sa sreću Borčanac!

Sent from my HRY-LX1T using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, knezevic76 said:

Evo ja dajem ruku ako vi čitate šta ja pišem emoji23.pngemoji1787.png.

Dakle Fiat TIPPO Cross 1.0 100ks, turbo.

Ako stignem, danas ga preuzimam!

To je to, nema Automatik, ne vuče se kao 1.4, testirao sam juče a uskoro i predstavljanje.

Nemoj neko da mi je mračio u temi emoji41.pngemoji1787.png

A može i u ovoj temi a naslov da se promeni u Svi Kneževićevi Automobili i da se spoji sa Mareom, koja je prva predstavljena i lancerom!

 

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

 

 

 

 

 

Komso, neka je sa srecom nov auto, bice taj 1.0 skroz ok, 100ks u malom autu uopste nije slabo.

Nasim roditeljima su kola od 50-60-70ks bila taman a za danasnje pojmove je 100ks malo, ne zezajte molim vas.

Sledeci auto koji budem uzeo ima da bude sa max 100ks, naravno turbo je obavezan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari, BMW je prodat, zamislite, uzeo ga je jedan alfista .
Sve u svemu, vrlo sam bio zadovoljan autom, lepo me je služio, nisam imao nekih vanrednih kvarova, slatko sam se navozao sa njim, što se kaže imao sam osmeh na licu kad god sam seo u njega, pogotovo kad se išlo van BGa, pa još neki krivudavi putevi, stvarno nemam zamerke što se tiče motorizacije, upravljivosti pa čak i komfora, ako se uzme u obzir da je to "BABY" BMW.
I dalje mislim da najbolju poziciju za volanom nudi BMW a samim tim i užitak u vožnji.
Ono što mogu navesti kao manu su majstori, čast izuzecima, koji gledaju da vas opljačkaju kad god mogu, bukvalno za svaku sitnicu, od menjanja neke gluposti koja traje svega 5 minuta pa do trapadžije koji čim vidi propeller na haubi uzeće barem 100 dinara više.
Kasko za BMWa je poprilično skup čak i za ove matorije modele, jer spadaju u rizičnu grupu a sa druge strane zamenski novi delovi npr za limariju su papreni pa i to utiče na osiguranje.
Generalno, za tu nemačku premium trojku je idta priča sem što BMW i Mečka prednjače po pitanju cena za održavanje, upravo iz gore navedenih razloga.
Toliko u ovoj temi od mene.



Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...