Jump to content
FAS Goran
knezevic76

Renault Modus & BMW 120d

Recommended Posts

Takodje mislim da ima vise odrzavanja oko koze jer se mora redovno mazati.

Sto se tice dece i recimo decijih sedista prava koza je sklona grebanju, sto je problem.

Skaj, vestacke koze itd. Se ne mogu ogrebati, ali sa druge strane je kao da sedis na plasticnoj kesi, ne dise uopste, oznoji se dupe i zimi posle nekog vremena, a pogotovo kad su vrucine.

Tako da je u principu dobar stof lakse odrzavati nego kozu, prijatniji je od lose koze.

Jedino alcantara je prijatna od vestacke koze iako je i ona PVC.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slikaj bok vozackog sedista sa spoljne strane, tu se najvise pozna habanje :D

Inace mislim da je ovo prava koza, svakako je dobra, a ona ravna, sto nema te profile je losija koza u odnosu na ovu.

 

Screenshot_2021-02-18-14-40-52-093_com.quoord.tapatalkpro.activity.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

BMW je na servisu kod drugara iz Koleta, a pošto tamo moja gospođa ima VIP status , malo sam i razgledao ponudu, pašće i neke test vožnje ako uhvatim vremena, sve u svemu za oko nam je zapao Tipo Cross, baš onako po našoj meri. Dobili smo i neke ponude pa ćemo već videti. Evo i nekih slikica.

 

BTW ovi u Koletu su veliki gotivci I pozitivci, od Koletovog sina i Ćerke pa do majstora u servisu koje sam upoznao. 9396ac3bd79a34522f1165a6a7aa1af1.jpg11413487e71841f739e8a96375e73991.jpg3a73128cfa48eb1f83439dd65811ca48.jpg0a4c76b051ed318d0d9b1e460be423a2.jpg

 

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

 

 

 

132410119df2139e4e2e28a717183b64.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skroz je interesantan ovaj Tipo. Jeep mi nekako smesan uzivo

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tipo sa slika iznad nam je otišao ispred nosa .
Sad gledamo ili isti da nađemo ili klasičan HB restilizovani ili 500X ali samo 1.0 turbo benzinci.
Pa videćemo gde ćemo se uklopiti. Naravno, jurimo vozila koja su dostupna odmah.


Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još uvek ne znam tačno, u rangu ovih sa oglasa u toj opremi, kojih ima baš malo, dva seta felni, jedan set zimskih guma, registrovan skoro po novim pravilima, , servis mali urađen isto skoro, set kvačila zamenjen sa zamajcem kad sam ga uzeo, nove pločice, nov ćopavac.....
Pretrsen auto od A-Š u BMW servisu Babić i kod Flojda od kojeg je i kupljen a onda kod Miše i Pitatorea, znaju ih alfisti. Tako da, videćemo.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

BMW je kupovna srcem kao i GT, kao i GTV i opušteno mogu da tvrdim da su alfe i bmw najvozačkiji automobili!
Sa druge strane imam 45 godina, razum sve više preovladava, pružila se prilika da se uzme NOV auto po odličnoj ceni sa odličnom opremom, komforan i udoban, lep, barem meni i neki kompromis mora da se nađe.
Ono što je sigurno je da će nakon Tipa, kad dođe vreme, morati da se ispuni suprugina želja a to je Stelvio, taman će biti dobar polovnjak za 6-7 godina . 8e51dfbb8d37054bc802144d76e5d2b1.jpg46ca3cec08e32fde309fa619a25ce240.jpg99e06ee91bf6e2ea7d367d2e1e452628.jpg

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
Brate nemas 75 godina  
Ne znam, ja ne bi mogao u 1.4 atmo benzin sada sem naravno ako bi me neka muka naterala. 
1.0 turbo, pisao sam utiske u drugoj temi. Imao sam ponudu i za Mjtd, ali hteo sam benzinca.
U 1.4 ne bi ni ja, a ovih dana ga vozam.
A što se tiče te neke muke, pa znaš kako, to je ono što promeni čoveka. Ali kad izgubiš najmlađeg člana porodice sve ti se poremeti od načina života, razmišljanja pa na dalje. Ali da ne idemo u OFF, u svakom slučaju nov auto je nov, još ako se čovek pronađe u njemu, to je to.

Sa druge strane, BG je postao divlji zapad za vožnju i pravo mučenje, ja da ne radim malo van grada, ne znam ni dal bi se vozili kolima sem na neko putovanje. Juče mi je trebalo 2sata I 20 minuta za 50 km po BGu!

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primi saucesce druze.

Sto se tice njakanja po guzvama gradskim, najbitnije gledaj automatk, znacice ti vise nego bilo sta drugo.
Cak je i dacia automatik bolja za takav rezim od tipo crossa ili bilo kog drugog saltunga.

Послато са Mi MIX 2 помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
Brate nemas 75 godina  
Ne znam, ja ne bi mogao u 1.4 atmo benzin sada sem naravno ako bi me neka muka naterala. 
Evo meni 56-e god. Stvarno ne bih mogao da vozim nešto impotentno, što vidi brdo pre mene. Na poslu svakodnevno vozim moju novu Pandu i Opela 1,7 cdi. Osećam se frustrirano.

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice godina vs auta, meni s godinama pocinje da smeta tvrdo vesanje, a snaga ne, tj samo mi manjka... 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doći će i za snagu, ne boj se

Doduše, ne baš neki snage skutera, ali dizel od 90 ks više nego dovoljan

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro bre narode, uzimam auto od 100ks i 190Nm, mislim da je dovoljno skroz za auto težak oko 1300kg.
Da mi nije bilo ovo malo otvorenog puta na obilaznici do Pupinovog mosta, mislim da bi mi se BMW skroz zapušio . A sad je radar tamo prisutan skoro svaki dan tako da je i tu smara je. Jedino da potežem od semafora do semafora, a nisam takav vozač.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet ponavljam automatik, vise ce ti on doprineti komforu po gradu, nego bilo sta drugo, takodje eliminise slab motor u normalnoj voznji jer ne osecas da je slab i da mu treba brzina dve nize jer on to odradi umesto tebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja dajem ruku ako vi čitate šta ja pišem .

Dakle Fiat TIPPO Cross 1.0 100ks, turbo.

Ako stignem, danas ga preuzimam!

To je to, nema Automatik, ne vuče se kao 1.4, testirao sam juče a uskoro i predstavljanje.

Nemoj neko da mi je mračio u temi

A može i u ovoj temi a naslov da se promeni u Svi Kneževićevi Automobili i da se spoji sa Mareom, koja je prva predstavljena i lancerom!

 

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde ajde, pa da castis veceras :D

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...