Jump to content
FAS Goran
knezevic76

Renault Modus & BMW 120d

Recommended Posts

Ne trpi ekonomik vožnju, jbg, nije kao 1.4 u tipu al ide default_).gif

 

Mali servis na 15000km ili ti po stranski "next service indicator"!

 

A evo i prepiske sa jednim vozačem Alfe, barem je iskren

 

PS može i temu sa smešnim slikama.

 

 

 

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

 

 

 

7d711edafd5322938e055bbbb7e979a6.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probao obloge branika izgleda, inace bas ne volim da voze automobil bez mog prisustva, ako majstor mora da proba onda idemo zajedno u voznju, znam za previse slucajeva gde majstori krvnicki voze tudje automobile, idu u nabavku sa njim, prze hladan auto pun gas itd cak i kada nije u pitanju neki malo jaci automobil, pa da kazes hoce da probaju, vec i kada je najobicniji automobil tipa golf dizel od 105ks...

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, knezevic76 said:

I ja sam a i kum je, auto kupljen u Delti, nikad čuknut.......

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 

Unesto nikad cuknut, sad moze da kaze nekad cuknut :)

 

1 hour ago, vagenovac said:

Probao obloge branika izgleda, inace bas ne volim da voze automobil bez mog prisustva, ako majstor mora da proba onda idemo zajedno u voznju, znam za previse slucajeva gde majstori krvnicki voze tudje automobile, idu u nabavku sa njim, prze hladan auto pun gas itd cak i kada nije u pitanju neki malo jaci automobil, pa da kazes hoce da probaju, vec i kada je najobicniji automobil tipa golf dizel od 105ks...

Nikad necu zaboraviti ovog tipa...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 hours ago, knezevic76 said:

Evo i prve žrtve snežnih padavina, kum odvezao svoju hondu kod druga "majstora" da zameni sijalice i obloge papučica i "majstor" ga probao i...

 

...zamenio i far i prednji branik. Krasan majstor  :respect:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:dizzy:

 

Kontao sam da se to radi, ali bas ovoliko - prosle nedelje sam isto cuo za jedan slucaj... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doziveo sam da mi ukradu gorivo iz rezervoara, recimo 40%, bio na 80%, a oni spustili na 40%, pa reci to jbt, ajd da kazes litru dve da ne primetis, ali brate skoro pola rezervoara.

Doziveo sam i da naplate servis, a ne zamene filtere i ulje.

 

A tek za kakve sam primere cuo od drugih, majstor od poverenja vredi u svakom smislu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sa mojim na *ebi se, a takodje su i na pljuvometar od mene sto mi je jako bitno.
Za Opela sam morao da uzimam slobodan dan za mali servis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam zamenio kola delimicno zbog majstora koji ima probne voznje :lol:

Porodicni prijatelj, navodno mora da proba auto pun gas da vidi sta mu fali i slicno, a ja ludeo zbog istog. 

 

Na kraju je presudila montaza 2/4 gume naopako u njegovom servisu. Da se ne ubedjujem sa mojima zamenio Astru za Deltu :D 

 

Posle toga sam gadjao auto koji moze kod Gorana da se odrzava :D Doslo dotle da biram marku vozila prema servisu.

 

Cak i za Leona razmisljam da li ici u ovlasceni nakon isteka garancije i da me deru ili da okusam srecu sa neovlascenima.

 

Za motor otisao u "ovlasceni" servis jednom i poceo sam da radim mali servis kad sam video kako se ozbiljno servisira.

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzas, pritom ja nemam nista protiv punog gasa na automobilu, ako je motor zagrejan, ali oni nemaju vremena za to, secam se jednom davno isao na probnu voznju sa majstorom, on zalepi pun gas, ja frapiran:

J: sta radis to

M: pa moram probati auto

J: ali hladan je motor, ne mozes ga tako nezagrejanog silovati

M: pa dosta mu je dvadesetak sekundi da razbaca ulje

 

Ostao sam bez teksta, naravno vise nisam isao u taj servis, a to je bilo pre nekih 14-15 godina pa vidi jos se secam :D  

Share this post


Link to post
Share on other sites



Doslo dotle da biram marku vozila prema servisu.



Ništa čudno... ja sam mnogo puta savetovao ljudima iz unutrašnjosti da kupe onaj auto za koji imaju dobrog servisera u svom mestu ili okolini. U Beogradu je drugačije, imaš izbor pa skoro za sve.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...