Jump to content
FAS Goran
horvat

Alfa Romeo Giulietta 1.4 tb 120 ks Veloce

Recommended Posts

1 hour ago, Milutinac said:

Skrooooz profi odradjeno. Tek ono kad uvelicas da ti pixel bude 2 sa 2 cm mozes da primetis da je nesto radjeno :thumbup:

Ucio je od najboljih, Totti-jeva skola.

Od kada je deda naucio da uradi PrintScreen, samo nebo je granica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

image.thumb.png.3fab95a152c78392aa468e37a227e2c9.pngimage.thumb.png.d60a38c0979543811ae513ea0a97e8c7.png 

 

Ovo je stara solja. Ja ovako ne mogu da primetim da joj ista fali, osim sto je dosta prljava i puno je blata i prasine uslo unutra. Sto se tice nekih razlika, kaooo da mi deluje malo ususkanije sada, ali mozda je placebo, treba ipak jos vremena da istestiram lepo. Cena sa rukama : oko 6000 din. 

 

Pogodite : radili su i optiku posle :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Surovo, ali istinito. Posle mog brava, libre, kevinog brava, sestrinog ipsilona, samo na pasatu sam odradio jednom optiku i nikada problema sa gumama, lupkanjima posle 2 meseca i sl. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obicno sto manje reglaze treba raditi znaci da je losiji trap po performansama :D Alfe u globalu imaju dobar trap, ali nisam siguran bas da li je toliko dobar koliko se prica u temi hahahahaha

Edited by YUgisa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslednje dve optike su radjene iskljucivo zato sto su skidani neki delovi trapa, pa kad je vraceno, moralo se raditi naravno. A ne zbog toga sto se rastimala, il ne znam ni ja :D 

 

Za one ostale, pre te dve, nista ne kazem :lol:

 

Razmisljam mozda na sledecem malom servisu da zamenim srednji nosac i onda mislim da sam ga utegao na max :D Nekad kada prebacujem iz prve u drugu, kao da cujem neki 'klunk', a koliko sam razumeo @dekirs je resio to tim nosacem. Za to valjda ne treba optika :lol:

 

Jeste istina da su ti nosaci/sileni/solje i slicni delovi, osetljiviji ili nekvalitetniji, ili sta vec, kod Alfe barem (na Fiatima nisam imao tih problema), i to mi je uz nekvalitetan enterijer, druga zamerka Giulietti. Ali za razliku od enterijera, sto kaze @YUgisa, od ovog preteranog trosenja trapa ima i nekog benefita (u upravljanju). Sad kolikog, tesko je reci, ali definitivno se Giulietta vozi drugacije od ostalih C hecbeka. 

Edited by horvat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene se vešanje popravi kad okinem laudness
Stariji auto....

Sent from my motorola one macro using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne diram nista dok ne pocne da vuce u stranu kao pijani komsija Zika kad se nadere rakije pa dodje kod mene da mokri u dvoriste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ti slikao kanal gde piše Hofman, apoteka sunce ti 'bem

Sent from my 3310 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...