Jump to content
FAS Goran
horvat

Alfa Romeo Giulietta 1.4 tb 120 ks Veloce

Recommended Posts

Tu se apsolutno slazem, svakako nece ostati nezapazen.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/15/2020 at 2:38 PM, YUgisa said:
Mislim da ce sa zlatnim da se istice i nervira ljude okolo

Ma nek stavi celicare, da vidi sta je nezapazenost Veruj mi, ja to iz iskustva

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, YUgisa said:

Mislim da ce sa zlatnim da se istice i nervira ljude okolo :D

On je već počeo da se ističe na optici, zlatne felne su mu najmanja briga. :ermm:

 

BTW stvarno bih ostavio ovu zlatnu, na crnom ili belom automobilu stoje lepo i dolaze do izražaja. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felne dobile zeljenu boju i sjaj :D 

 

Na kraju sam ipak isao na sjaj lak, jer nekako lepse istaknu tu boju... 

 

Nazalost, jos neko vreme necu moci da odem po njih i montiram, posto sam pozitivan i u izolaciji... tako da se samo nasladjujem slikama od majstora :D 

2020-07-15 08_46_04-Automobili _ Delovi i alati _ Alfa Romeo 18_ alu felne original 13.07.2020 - ID .png

viber_image_2020-07-22_14-19-56.jpg

viber_image_2020-07-22_14-22-03.jpg

Edited by horvat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala :)

 

E nasao sam coveka u Subotici koji je strucan za lepljenje, i kaze da bi se prihvatio da lepi te plastike mojom folijom. 

 

Inace bih pokusavao i dalje, pogotovo sad dok sam u izolaciji, ali cuvam tu foliju da je dam tom coveku, kada izadjem iz izolacije...

 

Totti, definitivno, ne samo da se brdo njih uopste ne testira, nego i brdo testova bude pogresno, kao npr moj prvi :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd burek....Al jogurt obavezno,zbog imuniteta!
Ozdravi što pre!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima. 

 

BIo sam 5 dana u krevetu, sa blagom temperaturom i malaksao, i od tada sam ok skroz, ali postivam protokole i to sve :D  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jogurt pekarski i tri lece posle :D mada bih ja sa mesom, mnogo im je bolji nego sa sirom.
Pa imas li pojma brate, kako, sta? :)
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ne moze se to znati, ali sumnjam na jednu svadbu. Mada ne znam ni za kog sa te svadbe da je potvrdjeno pozitivan, ali navodno se par njih osecalo lose... ma cirkus, i sistem, ali bogame i ljudi. Zaista se veliki broj ljudi ponasa bas neodgovorno :) 

 

Ali dobro, ne zalim se, prosao sam to, i sad sam miran jedno vreme :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drz se batko, evo oprastamo sto vozis Alfu, primamo te na sledeci skup

Ma da ima neodgovornih, vala bas..kod devojke u firmi samo se nizu +tivci...ironija da bude veca, njena firma uvozi testove na Coronu

Sent from my S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, djomla said:

Zemun, Cara Dušana 74. UNO.

Zaboravio si da napises kod datuma je planirana Hunter zurka? Ne zaboravite da je ograniceno okupljanje do 10 ljudi :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...