Jump to content
FAS Goran
horvat

Alfa Romeo Giulietta 1.4 tb 120 ks Veloce

Recommended Posts

Pistolj lose nanosi i onda se sliva onako kako visi, sto se vidi iz prilozenih slika :D 

 

Stvarale su mi se neke onako talasaste debljine u donjim delovima (nemam sliku ovog), a ono sa slike je samo najgori slucaj. Farbanje tako da visi je za malo iskusnije, puno mi je lakse bilo da nanosim lep sloj kasnije kad je bilo na stolu. Mada pistolj je tu glavna stvar naravno... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nijansu i jesam uzeo fabricku, po kodu :) Al sto i tekstura izgleda ko fabrika, eee to je vec to meshtera :D :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi, i meni je delovalo da bolje da odustanem, kad sam video filer :D Ali eto, istrajao sam, razmislio o greskama i isplatilo se... :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo je ispalo, a nesto razmisljam da bi super izgledao carbon sa onim vodenim printom... A mozda i varijanta da se presvuce u neku tkaninu i eventualno ublazi osecaj plastike u enterijeru...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razmisljao sam o hidrografici, ali ono sta mi se ne dopada kod toga je sto ima izgled a nema teksturu. To se dobija folijom, ali to sam probao i nije dobro zbog krivudavih oblika te velike plastike. A tkaninu nisam zeleo... ali ima raznih varijanta, svasta se moze :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, danijel55 said:

Lepo izgleda. Jesi li polirao lajsne nakon zavrsetka?

Hvala. Nisam polirao. Lakirao sam mat lakom, mada to bas i nije  u potpunosti mat (kao moji retrovizori npr), ali svejedno, nije onaj glossy finis :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites



Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Lepo je to sto se igrate i cenim trud , entuzijazam i sve,ne mislim nista lose, samo donosim zakljucak da si dobio time nekih 10% u tom nekom krugu, sto znaci da na putu ne primecujes nista? Po meni ispada da mnogo vise dobijes samo recimo boljom gumom?

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je kad hoces nesto da cackas, da upgradujes, pa daj sta das :D

Tako da potpuno razumem i opravdavam :D

Послато са Mi MIX 2 помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 minutes ago, MS PK said:

Po meni ispada da mnogo vise dobijes samo recimo boljom gumom?

Eeeeee..........to ćemo da tek vidimo, jednog dana :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
26 minutes ago, MS PK said:

... sto znaci da na putu ne primecujes nista? Po meni ispada da mnogo vise dobijes samo recimo boljom gumom?

 

 

To reci je isto kao reci da ce te 0.9 motor odneti do bilo koje destinacije kao i neki 2.0 ;) Sve zavisi gde si ti liniju povukao da ti je nesto zanimljivo za voznju. Neko vozi neki sporiji auto, neko neki brzi, a neko ne moze da vozi ono sto fabricki nudi. Neki vole da ih auto vozi, neki vole da oni voze auto. Nekad nije stvar ni toga da li je brzi auto, nego osecaj za volanom.

 

Za te pare nisam siguran da moze kupiti gumu koja bi toliko razlike napravila u krivini.

Edited by YUgisa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guma je guma, a balans stangla radi svoje na svakoj gumi, pa ce tako doprineti svoje i na nekoj tigrici i na miselinki... :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, nemojte da se srdite , samo sam pitao :D

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nema srdnje, generalno prepravke na trapu su mi interesantnije sa aspekta kako se auto vozi, ponasa, kakav je osecaj, nego da li sam brzi. Test smo odradili ipak da postoji neka metrika, da ne prepustimo bas sve samo osecajima jer cesto znaju da nas varaju. Da li mi auto moze 60 km/h kroz kruzni tok ili 50 ili 70, ne znaci mi nista. Ali volim sto je sada neutralniji u rotaciji, sto mogu cak malo i da zabacim zadnjicu ako agresivno pustim gas posred krivine, a nije neudobniji nista. 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...