Jump to content
FAS Goran
horvat

Alfa Romeo Giulietta 1.4 tb 120 ks Veloce

Recommended Posts

Isto kao i sve prethodne aute :D Ali, mnogo bolje Alfa od tih prednodnih, doduse :) 

 

Ko je malo propratio teme o Giuliettama, definitivno se provlace situacije sa zvukovima iz trapa i 'kilavi' nosaci motora, tako da, u kombinaciji sa ovim (da se dosta brzo rasteluje optika), definitivno mogu da zakljucim da su im gumice malo slabije, pa sve to jos u kombinaciji sa poprilicno agresivnom geometrijom trapa.

 

Sreca u nesreci je, da nisu tako skupi delovi za trap. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, samo odem na optiku i onda vidim.

 

Normalno se ovako ponasa, ne trosi gume, ne vuce u stranu... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel imas list sa optike, bas me zanima koliko se to raskantao trap u procentima, tj. da li je uopste izasao iz zone tolerancije :D 

 

p.s. da mozda ne radi neka slatka devojka na prijemu :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahah, ne radi... 

 

E pa, mogu samo od prethodnog puta da slikam. Jer ovaj put mi je prvo uradio neki lik, pa nije bilo dobro, pa sam isao opet. I onda drugi put je bila mala jako 'greska', ali zbog reklamacije mi ostao samo taj drugi papir... 

 

Ali mislim da je raspon bio u pitanju, i da je bilo manje od jedne cele sekunde. Ajde ovako npr. bilo je 0.11 a sada je 0.04... Malo sam lupio iz glave ali otprilike je toliko islo u off :) 

 

Nagib mi je dobar recimo, njega nije ni morao da cacka. A kad sam uzeo auto, non stop je bilo muke sa tim nagibom :D Ostali parametri se ne diraju svakako... (nagib samo nazad)... 

 

edit: pokusao sam da prikrijem da sam isao dva put, ali vagenovac me zeznuo :D  :D :D

Edited by horvat

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ti uzmi sve četiri, neće da se baci

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites
37 minutes ago, horvat said:

 

 

edit: pokusao sam da prikrijem da sam isao dva put, ali vagenovac me zeznuo :D  :D :D

 

Pa ko ce koga, ako ne vagenovac alfistu :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sta kazes na kraju? Sve one pozadi vidno raskrecene Giuliette koje sam gledao pri kupovini ili vidjam na ulicama - to tako treba ili nisu svi kao ti :D ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, tako treba! -1.5 stepena je normalan nagib zadnjih tockova kod mene :) To se itekako vidi golim okom :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minutes ago, horvat said:

-1.5 stepena je normalan nagib zadnjih tockova kod mene

Znaci opet krivo, dzaba si krecio :P . Zezam se malo, ali vidi se lepo kada se uhvati linija odnazad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OCC Pokusaj II :D 

 

Malo je potrajalo zbog glupe situacije i nedostatka creva, ali evo smo, modifikovan i montiran OCC za 1.4 TJet :D 

 

Pisacu update koliko se puni :) 

 

occ4.jpg occ3.jpg

 

 

occ2.jpg occ1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eizeš ga sad...Alfa bez ulja na podu...pravda za fleku ! :lol:

 

Bome si izgrunfovao domaća radinost. Radi li posao ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...