Jump to content
FAS Goran
horvat

Alfa Romeo Giulietta 1.4 tb 120 ks Veloce

Recommended Posts

10 hours ago, silenci said:

ove slike treba da stavis na Alfa Romeo klub srbija,pogresio si forum

Stavljene su i tamo naravno, nije valjda da smetaju slike alfe giuliette u temi 'alfa giulietta...'?  :D  

Share this post


Link to post
Share on other sites

@horvat

 

Vrhunske fotografije, jesi li ih ti pravio ili neko drugi? :) Jedina mala zamerka što se vide fleke na senzoru kod povih sa panningom zbog zatvorenije blende, to bi trebalo skloniti u PS-u ili LR-u ( al ko još to gleda pored ove dve lepotice ). Inače jako dobro odrađen posao. Svaka čast. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da spazio sam fleke, ali eto, ne znam ni sam zasto, nisam ih uklonio... 

 

Da, ja sam sve fotkao, a dao sam drugaru da vozi auto :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahah, na sta smo spali kad je 120 ks 'zvezda' skupa :D 

 

Salim se, dosta je truda ulozeno, najvise u smislu razmisljanja o tome kako optimalno sta odraditi, da bi se dobio lep balans izgleda i zvuka, i mogu reci da sam time bas bas zadovoljan. Planiram sad da neki naredni period ne diram nista, nego malo da vozim ovako, uzivam :) 


A nekad kasnije bi dobro bilo malo performansama i opravdati taj zvuk :D 

A 2.0 jtdm me stvarno odusevio kako mirno radi ! :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još bolje uživo nego na snimku, dublji zvuk ima. :thumbsup: 

Dekijeva nema zvuk, kod Intera pre par nedelja skidan je poklopac motora i opet nema zvuk :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba ga usmeriti na pravi put dok je vreme, vi's da decko ne zna gde udara :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/10/2019 at 11:04 AM, Milutinac said:
Zvezda skupa i vizuelni i audio spetakl
 
Dobro Deki i kod tebe je i audio spetakl ali malo tisa verzija...dobro mnogo tisa verzija B)

Kazi brate, gej varijanta. Sta se stidis :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da. Green, light, lite, eCo, eKo, mjet propo...ima verzija koliko hoces :D

 

Ko ne razume o cemu pricamo, mjet2 ima mnogoooo ugladjeniji zvuk rada motora, stvarno tek tek da naslutis da je traktorski motor ispod haube :)

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/10/2019 at 2:00 PM, Milutinac said:
Da. Green, light, lite, eCo, eKo, mjet propo...ima verzija koliko hoces
 
Ko ne razume o cemu pricamo, mjet2 ima mnogoooo ugladjeniji zvuk rada motora, stvarno tek tek da naslutis da je traktorski motor ispod haube

Mi koji smo navikli na traktor kontamo da ovom novom agregatu nista ne valja ako se ne cuje
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma cuh ja kad je nesto zakmecalo, a ono premestao kola, pa rekoh ovom dekla popustila, mozda radilica se istopila dok se uz brdo popela u rikverc, pa sad jadan ni zvuk da ispusti ne moze, ode dusha u krosnju svemocnoga hrasta

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 hours ago, horvat said:

Stavljene su i tamo naravno, nije valjda da smetaju slike alfe giuliette u temi 'alfa giulietta...'?  :D  

mA bre salim se brate Igore,samo opusteno,vrhunske slike,a cekam slike sa kosutnjaka,a Alfa uzivo je kriminalna:clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuj, dobro me podseti... A od slika sa skupa trenutno imamo Nesu sa cevapom (standardno) i zenske cukljeve ispred Malog Pozarevca :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...