Jump to content
FAS Goran
nole@

Koliko vredi Alpine CDA-9886R?

Recommended Posts

Pozdrav drugari.

 

Interesuje me ako neko zna koliko vredi ovaj plejer...mislim da je jedan od par najjačih modela od Alpine gledajući specifikacije po netu.

https://www.alpine.co.uk/p/Products/SingleView/CDA-9886R

 

Pošto nisam neki zahtevan korisnik i imam malu bebu, možda bih ga prodao/menjao za neki drugi, jer ne koristim ni vufer, ni pojačalo itd. a ovaj plejer ima potencijala da potera voz (ima 3xRCA, 4V PreOut), šteta je da bude neiskorišćen...imam i daljinski uz njega, stanje veoma dobro...

 

Alpine CDA-9886R.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nole@

 

Sad sam bas pitao drugara...imao je isti ovakav kao tvoj. Kaze bolje da ga das nekom audiofilu ako imas nego da ga prodajes. Bio je profi u svoje vreme..a i sad je tata! Alpine je to...on ga je koliko se seca platio preko 400 evra. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj prodavati. ;-)
Nećeš izvući onoliko koliko vredi. Jedino da ga staviš na neki strani sajt, kako bi ga uzeo neki audiofil.

Poslato sa FIG-LX1 uz pomoć Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam ja vremena za to druže...:unsure:

 

Pa šta znam, možda najbolje da se licitira...ako nije u sukobu sa pravilima foruma. Možda bih odredio neku početnu cenu od 150e pa koliko doguramo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na KP ima dosta tih starijih alpine cd plejera, po različitim cenama.

Ovaj, kao i ti stariji modeli, ne poseduje BT već samo pripremu, tako da mu treba još dodatni modul, koji nije ni jeftin ni lako nabavljiv.

Današnji plejeri, a u njih računam top ponudu vodećih proivođača, sa 3xRCA na 4V, mogu već da se nađu od 160 evra (govorim o ceni novih uređaja kupljenih u Mađarskoj).

Ja sam nedavno uzeo pioneer DEH-X8700BT. Pored bluetootha, 4V preouta, čita i FLAC, i štošta drugo.

Ovo sve pišem ne da bih snizio cenu ponuđenog uređaja, već da bih odgovorio na pitanje "Koliko vredi Alpine CDA-9886R".

Postavljena cena od 150 evra je preambiciozna, po meni.

I da, nisam kupac; kao što rekoh, uzeo sam potpuno nov uređaj.

Srećno s prodajom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema problema druže, ko je raspoložen da naručuje/ide za Mađarsku, eto mu informacije iz prve ruke...ima i kineskih uređaja sijaset koji čitaju svašta nešto, a imaju i integrisan blutut...verovali ili ne imao sam priliku da vidim uređaj koji košta nov 2000din sa BT-om (koji je po mojoj slobodnoj proceni težak oko 150gr :lol:).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, radio, sd, bt sve to za ~1700din i rade, sluze svrsi. Sad ko ima uvo izostreno sigurno da ne bi ni pogledao tako nesto :D

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro me komsija video da sam nesto prevezivao oko muzike u autu i donese mi to da ugradim ako hocu :D
Kad sam osetio masu aparata sve mi jasno bilo... Nesto mi ne uliva sigurnost...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovi novi plejeri su lagani pošto nemaju cd mehanizam i ostale bidze..Kinezi što su jeftini naravno da nisu neki kavlitet zvuka al za te pare vrše posao..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...