Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ovde kod nas je ranije bilo u Lav autu, Pro sportu...

http://internet-prodavnica.lavauto.rs/proizvodi/spoljna-oprema/zabice-i-kopce?start=24

http://prosportauto.rs/shop/auto-oprema/zabice/

 

Znam za neke iz Indjije, ali ne znam da li rade maloprodaju: https://www.autofrogy.com/proizvodi/auto-kopce/

Ima naravno i kod ovlascenih, ali je cena ziska :) . Par puta sam te sitnice uzimao i na otpadima kada sam u prolazu, ako im pretekne daju za cast za pice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobih volju za ugradnju tenpomata, ugradjivao sam na jednu alfu pa sam video da je ustvari prosto ko pasulj, pa sam resio i na stilka da ugradim

 

wqwqsr521.jpgwqwqsr520.jpg

 

odradjeno skoro sve, ukljucen je preko dijagnostike ali me kisa ubrzala i nisam doveo plus na crni dzek, pa ne radi jos tempomat, ali sutra je to reseno

 

Jbg kad radis ispred zgrade moras da se prilagodjavas vremenskim uslovima

 

Cemu sluzi crna kabla sto ide ispod plastike na prag kod vozaca? Koliko sam video ima 3 zice u tu jednu crnu, nekako sam je precvikao ali ne znam gde je bila prikacena, isla je negde na gore, uz tablu i samo je pala na pod

 

 

Edited by neshaoct
prebacio slike na FLCS server / formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/8/2019 at 2:41 PM, MS PK said:
@Ivan u kojim prodavnicama bese imaju da se kupe zabice za lajsne i tapacire?
Nece kolega da se ljuti, treba ce i njemu

Nisam Ivan, ali mogu da odgovorim

e90a642243a21bb038412d7b99b83926.jpg

http://www.polovniautomobili.com/auto-oprema/6700245/zabice

 

 

Edited by neshaoct
prebacio sliku na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iiiiii radi :D zanimljiva stvarcica, testirana po gradu, dobra je kad ima radar, stavim na 50 i ne brinem :D inace testirano i u prvoj brzini, pali ga i na 10 km/h, samo sam se malo razocarao u tablu, ocekivao sam vise informacija, pogotovo sto je abarth tabla, samo upali ikonicu kad je upaljen, mislio sam da ce da pokaze i brzinu na koju je podesen tempomat, ali neeeeeema

 

386c369aba6ac4443512e5128eca32a7.jpg

 

 

Edited by neshaoct
postavio sliku na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, MiloshShomy said:

samo upali ikonicu kad je upaljen, mislio sam da ce da pokaze i brzinu na koju je podesen tempomat

Ovo je i na novijim modelima ovako, Bravo, Delta, Croma :) 

Samo ikonica svetli zeleno i gotovo 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali update, odradjen straight pipe, od flexi pa na dalje, cev fi 55, ista kao fabricka, dobio je zvuk, ali mi se svidja sto nije preglasno, po mom misljenju taman kako treba :D do 2000 obrtaja se cuje kao neki jaci benzinac, a kako se dizu obrtaji tako se jacina zvuka smanjuje i pocinje zvuk nalik mlaznom avionu, po meni pun pogodak :D
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do tehnickog imam malo manje od god dana, ali cuo sam da za zvuk ne diraju, samo im bitno da se ne vidi onaj ukrasni kraj, kod mene cev ide kao fabricki, tako su mi barem rekli momci sto su mi radili cev, kazu da im stalno dolaze da skidaju te ukrase zbog teh
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/18/2019 at 12:35 PM, MiloshShomy said:

...samo sam se malo razocarao u tablu, ocekivao sam vise informacija, pogotovo sto je abarth tabla, samo upali ikonicu kad je upaljen, mislio sam da ce da pokaze i brzinu na koju je podesen tempomat

...pa brzinomer ionako već pokazuje kad uključiš tempomat, koliko ideš. Na toliko je i podešen.  B)

Ono, podesiš npr. na 120, pa onda imaš brzinomer koji stoji zakucan na 120 plus tamu neku lampicu koja pokazuje istih 120 - meni bi to bilo previše podataka... :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...