Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pripreme za leto :) da ih osvezim malo, kad su mi vec skinute sa kola


235d16deaa312e7a4fa6ee4a345f3668.jpg


Jedna je bila u losem stanju pa sam resio da ih osvezim, da nije bila losa ta jedna ne bi ih dirao, samo imam nedoumicu oko boje, da li da ih farbam u boji auta, ili neku random sivu, a razmisljao sam i o gun metal sivu, samo ne znam kako ce da izgleda uzivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siva mi se svidja kako stoji, ali gun metal mislim da bi isto dobro stojala jer bi se uklopila sa lajsnama, kvakama i maskama, ali nisam siguran da ne zatvori mnogo felnu, jel ima neka slika kako to izgleda na sivom stilu?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

f4e75f23f2cc09cc65656d0c60047289.jpg3e8d28a79cfb91194466201bc4072e02.jpg


Zamenjeni farovi, jedni pored drugih kad se stave ogromna razlika, dok na autu ne daju utisak da su cisti, poceli malo da matiraju i ovi novi, ali mnogo su bolji nego stari, inace stavljene sve obicne sijalice, uskoro ce tehnicki, a za neki dan ga teram kod limara da mi sredi onu gredicu, 80e mi trazi, moje je samo da doteram auto, ne znam kako se krecu cene, deluje mi ok cena jer znam kako radi taj limar, ne primecuje se gde je bilo radjeno posle njega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i ovako se vidi da su mat, skoro pa uzasni, tvoji su gori u smislu samo sto zu bili i zuti.
Ismirglas sa 800, 1500, 2000 pa dobro poliranje masinom, ili posle vodene 2000 lakiranje.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nepunih mesec dana i gotove su


529f7645f91b713b4636fb77022e6df7.jpg


Ali priprema :D dva sata smirglanja pa nedelju dana pauza i oduzi se malo, za neki dan ih teram na farbanje


728b6c0ea2b5c1fb7830db3d5bef4eba.jpg


Sa unutrasnje strane samo jaka hemija i kao nove su, a uskoro je gotova i gredica, tacnije sutra je gotova, pocinje polako da lici na auto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sutra radim moje. Ista fabricka boja samo cu da dodam one kristale jos

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isterani misevi iz gredice i zakrpljena rupa


ee4784a7258141a1a35392f8fc00ce82.jpg4908aebcf0748f9e492a25df9bf19914.jpg


Varenje i kitiranje mi deluje da je odradjeno extra, to ce vreme da pokaze, ali boja nije bas pogodjena


43b0599a42a6dfba06207615bce55351.jpg


Vidi se gde je presek i malo aljkav rad od strane limara, zamerka jedino sto nije ofarbao gredicu do mesta gde se spaja krilo i gredica, da ga je ofarbao do kraja ne bi imao zamerku nikakvu, ali dobro, sta je tu je, nije farba perfektna svuda pa da mora i tu, tako da to je sto je, bitno je da nema rupu vise tu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo to, mogao je jos malo da pusti ruku i bilo bi top, nego sta je tu je, samo da ne probije rdja opet tu, to mi je veca briga nego farba, redje posete perionici i taj prelaz nece da se vidi :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

49655b462000916a219c4d0d676cad96.jpg


Hmm okk...
Puce opruga, sreca pa je pukla metar posle kretanja, nije napravila nikakvu stetu, guma ziva i zdrava, zamenjena opruga i sad stilo opet pliva, inace poceo sam da otvaram farove, bolje da nisam, ali dobro, kad sam poceo moram da ih zavrsim, upao sam u fazon

 

 

Edited by neshaoct
postavio sliku na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da te opruge treba zameniti po kupovini polovnjaka odmah, i meni je pukla u dvorištu.

 

 

Edited by neshaoct
pismo Foruma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se boje tice,mogao je da je uklopi da se uopste ne prepozna da je farbano.Samo kad covek zna,a te price mora da se usprica vise i to,nemaju blage veze.Samo dobar farbar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opruga je stavljena nova pre 3 god od prilike, u zelenoj kutiji je bila, i ta je pukla, dok druga je fabricka, kupio sam polovnu oprugu i videcu koliko ce da traje.
Malo se radilo danas, stavljena maska koju sam ja prepravljao i ofarbane ostale resetke da se slazu uz masku

wqwqsr510.jpgwqwqsr511.jpgwqwqsr512.jpg

 

Felne oterane na farbanje ali tek za 2-3 nedelje stizu, dok stignu na red

 

 

Edited by neshaoct
postavio slike na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sto ti nisu stajale na kolima onda? Jbt ti kad odbijes zimsku sezonu i majstora neces da imas kad da ih provozas

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...