Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

3000 za volan, tempomat i ablender, stim sto mi je dao jos neke stvarcice, dao mi je prekidace za podizanje prozora, moja je nesto zezala, plastika akumulatora, malo izlomljena i zmigavac u krilo, doduse vec sam kupovao kod njega i imam prijateljsku cenu :) ali i inace daje sve jeftinije, rekao mi je da mu stize stilo 3v sa panoramom, bice panorama za male pare, ako je neko zainteresovan nek javi, pogotovo sto ne prodaje samo panoramu, nego sece krov na stubove i ide sve komplet, ako neko hoce da ugradi na stilo koji nije imao panoramu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena bolja nije mogla, pogotvo sto je volan u perfektnom stanju, volan sam uzeo na slepo, imao je onu oblogu, predpostavio sam da je los, ali sam se prijatno iznenadio kad sam je skinuo :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekako mi bez veze samo klesta u crveno, pa sam krecio sve sto ne naleze na plocicu :D jos par stotina km i nece vise nista crveno da bude, kad se zaprlja ni sveti petar nece ih opere, sta znam, deluje ok uzivo :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, farbao si disk jer ti se ne dopada kad je rđav, a klješta sijaju crvena. :D:D 

Imaju oni diskovi sa zaštitnim slojem, pa kad ih budeš menjao sledeći put možeš takve da uzmeš. Hoće i oni vremenom da dobiju rđe malo, ali ne bude kao da su od rđe napravljeni :) kao što postanu oni standardni posle nekog vremena... 

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, MiloshShomy said:

3000 za volan, tempomat i ablender, stim sto mi je dao jos neke stvarcice, dao mi je prekidace za podizanje prozora, moja je nesto zezala, plastika akumulatora, malo izlomljena i zmigavac u krilo

Kada sam davno krenuo da se interesujem i jurim delove za ugradnju, samo volan je bio oko 100 EUR, spulna 50 EUR :) ....

Imas ovde sve za ugradnju MF volana i tempomata:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam za tu temu, danas sam citao par stranica iz te teme, video sam da si upucen oko ugradnje, da li mogu da potrazim pomoc oko ugradnje? Nisam bas sve ukapirao, dok ne skinem moj volan ne mogu da napravim sliku gde sta ide
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

bb30e8e03f050d45766562db8c132fe4.jpg


Montiranje je gotovo, zice provucene gde treba samo je ostalo da se povezu i odradi proxy, nisam ih odmah povezao jer poceo mrak da pada a i ne mogu proxy odma da mu odradim, od tempomata za sad nista, nemam provucenu instalaciju, da zavrsim sa volanom pa cu polako tempomat da proucavam

Share this post


Link to post
Share on other sites

fffa8bd8f126e0dc3f7f5012d2e2375d.jpg


Sve sljaka kao fabrika :) brzo sam se navikao na komande, i mogu da kazem da je stvarno zgodno, pogotovo sto na tabli pise koja je pesma/stanica, nema potrebe gledati u radio, jedino da se upali :D
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najverovatnije ce na leto da pobeli, sve sem table, ne rastura mi se ta tabla, jos nisam stigao do toga da nema sta da se radi na njemu pa da se zezam sa diodicama :) a tempomat 99% ne ugradjujem, nema nikakva priprema, nema ga ni onaj braon dzek odakle se izvlace zice, barem ga nisam nasao, za vikend ako budem bio slobodan detaljno cu da se pozabavim time pa cu da vidim sta ce da bude

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lokalni diler me opet obradovao :D

 

123a8e85c95580ad6c7eba8c2aa8febe.jpg


Farovi u skoro pa extra stanju, treba malo da se ispoliraju i bombonica su, masku sam uzeo da probam da napravim novi rostilj sto bi neki rekli, nisam zadovoljan kako je napravljena ova sad sto imam i gredica da zamenim ovu moju sto je pojeli misevi :)
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MiloshShomy

 

3.500 za oba fara? I na mom bivšem Stilu (otac ga sada vozi) farovi počinju da budu loši, ali kad su cene polovnih toliko pale onda se više i ne isplati mnogo šta raditi sa njima, nego kupiti druge... :cool:

Da, maska je kako treba, nije talasasta na mestu gde je bio znak, izgleda dobro. :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu pale, 35e je far
 

Zadnji levi stop za kupe je fakticki nemoguce naci polovan :D poceli ljudi da kupuju nove, 7-8000din
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

3500 za oba, on uglavnom daje jeftinije od ostalih, a ja imam malo veci popust kod njega, nema bas mnogo delova, dodje mu oko 5 auta mesecno, ali dolaze kvalitetni, a i ne izbaci bas sve delove na oglas
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MS PK

 

Vidiš da je za oba :P , a čak i da nije opet je jeftinije nego kad sam ih poslednji put uzimao, za petoodvratnog su bili 50 evra po komadu, iz ŠA. Skinuo mi je na 40 evra po komadu jer sam uzimao kod njih i haubu, branik, masku...ono kad sam ga prvi put čuknuo, pre nego što sam ga 2 dana posle te popravke ''čuknuo za sva vremena.'' :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno Pedja iz Indjije diktira cene polovnih delova, skoro svakog kog sam pitao za neki deo drzao se price "toliko je i kod Pedje", moze da se nadje nesto malo jeftinije ali skoro duplo jeftinije samo ako naletis na nekog kao ja :D nisam siguran ali mislim da ima ovaj stopke od 3v, mogu da se raspitam ako nekoga interesuje

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad bas gledam, mf volan potpuno isti kao ovaj moj, prodaje za 30e bez spulne, a ja za 3000 dobio sve to + tempomat, mozda tastatura nije otkucala jos jednu 0, 30e je dzabe za menjac :D ja cekam da naleti neki stilo kod ovog sa koznim enterijerom i navigacijom, kad ce ne znam, ali sigurno hoce, kad tad :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvu 0, 30e. Za jtd se inace krecu po 50, zamajac ide od 50 pa i do 100 ali nekih 70e je prosek za dobar

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...