Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Dobio sam par predloga da stavim foliju ali odma sam ih oterao u k...., Ne bih stavio to nikad i ako ga ne prodajem, a izmereno je dobro, to mu je :) samo da nije napravio gore neku stetu

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Operacija je uspela, videcemo koliko ce da traje :) trajace to dosta, radjeno je skoro sve kako treba, trebao sam da posaljem radilicu na proveru ali nisam imao zivaca vise i sklopio sam ga tako, ostalo je sve po standardu, zamenio sam i set kvacila, mogao je jos da tera ali kad je vec sve rastureno resio sam i to :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neces mi verovati ali ni pre operacije ga nisam gazio, preko 120 km/h ga nisam terao, zbog snega a i nisam izlazio na otvoren put, sad neko vreme ne teram ga preko 2000, doduse tu negde sam ga i pre drzao, nije bilo potrebe za vecim obrtajima :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odavno nisam pisao, nije se ni mnogo radilo oko njega, za sad se kotrlja bez problema, primetio sam da su sva stakla izgrebana, bilo mi cudno pa sam malo bolje pogledao i video da ima foliju, foliju koja je stavljena pre 7-10 godina, folija je skroz izbledela, poskidao sam skoro svu foliju, samo sa zadnjeg stakla nisam, zbog grejaca, jel ima neki trik da se skine a da ostane grejac citav?


75169b5519478ad9f8846bbd2c11c5da.jpg


Evo jedna slika koja blage veze nema sa zivotom


f0a6067ef868c340d57bea4feae9e967.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ugrejalo napolje pa me izvuko iz stana da sredim klapnu za gasenje, stara bila bez osovine, nije imala nista unutra

 

431dbf50c7f2efc8b3d8b824b054a71b.jpg2269cd293708940fffaf570908aca13d.jpg


I iz dosade resio sam da ga malo izciganisem, ofarbana sva klesta i disk na delove koji se vide u drecavu crvenu

 

23a94509636a9bc09b962f6b72d16d2b.jpg7b13ed236517a660183bd3a1f0054ea4.jpg650b5ea882f2580f5ddaef66d26c49ce.jpg3a2b2060d4e76bbd1e4c3f897a5c9720.jpg


Sta znam, izgleda zanimljivo :D na celicnim se ne vidi ali zato kad dodju alu bice perverzija :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Farovi su sa unutrasnje strane losi, mora da se skida staklo, a to planiram kad kupim projektore i ubacim i resim sve od jednom, ili ako mi naleten neki farovi da imam dva seta, jedan za tehnicki jedan za svaki dan :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ladno ti se isplati da kupiš još jedan par,ako te mrzi da ih poliraš,30€ komad.Meni je za punta poslao extra primerke,em bolje "staklo",sočiva u projektorima,a i oba motora rade...
https://www.kupujemprodajem.com//Automobili-Delovi-i-alati/Auto-Farovi-i-migavci/Farovi-Fiat-Stilo-3v-43292134-oglas.htm

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako nesto i planiram, kupim u dobrom stanju a ove moje sredim, ubacim projektore, ofarbam u crno, sve sto treba i imam rezervu za tehnicki, samo to otom potom, nije mi bas prioritet to da sredim

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprema se nesto za stila :)

 

c3a9cd020c7caa2588cdb1f0e06aea1b.jpg


Iskocilo mi i vise nego povoljno na lokalnom otpadu, volan sem sto je bio prljav ni jedno ostecenje nema, doduse neko ga je vec sredjivao, sredio ga za mene :) sad ostaje da iscitam sve moguce teme o ugradnji i ugradim sve to i vidim da li imam izvucenu instalaciju za tempomat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...