Jump to content
FAS Goran
danijel55

BMW 320D Touring crveni

Recommended Posts

2 hours ago, knezevic76 said:

Pola rezervoara dizela minimum zimi je pravilo!

Zašto?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zašto?
Сад да те не слажем нешто, давно сам читао.
"Zimi, sa padom temperature raste viskoznost svih ugljovodonika iz sastava dizel goriva pri cemu se parafinski ugljovodonici izdvajaju u obliku kristala koji se daljim snižavanjem temperature medusobno povezuju i potpuno sprecavaju protok goriva, odnosno zacepljuju filter za gorivo."
Tad dolazi do pojave zamućnosti dizela. Takođe , mislim da ima i oko 2% vode.
E sad, prošle zime na reno meganu je došlo do mržnjenja goriva, tj zamrzao upravo taj parafin u cevima. Voženo na rezervi, vremenom se gomilao i kad opičio minus, verovatno pumpa povukla veću koncentraciju istog, on ostao preko noći u cevima i eto problema.
Kad je rezervoar pun i više od pola, dolazi do boljeg mešanja, manjeg taloženja na nižim temperaturama.
Eto, otprilike sam ti prepričao ono čega se sećam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel to znači da neće odmah da startuje, nego tek iz 2-3 puta a pri tome je nivo goriva ispod polovine? :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za pocetak svima srećan Božić, puno zdravlja,veselja i bezbriznih kilometara.Hristos se rodi!Za sada libra ide bez problema,za dalje cemo videti.Iskreno bilo mi je i cudno da regulator bas otkaze po ovom minusu,vise mi je do delovalo da je nesto oko nafte.Inace bmw za novu godinu je dobio full led osvetljenje unutra, a za Bozic mozda dobije neki trokraki volan sa komandama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, vagenovac said:

Ovaj volan samo još sa komandama i top :)328a1921c31dc2ee3ad30ac8d694d6f3.jpg

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 

Brt, mutna slika, boli glava!!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih to presvuko u ono krzno. :D

Edited by Martin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ofarbaj kvake ili vidi kod ovih sto rade folije da ih prelepe folijom u boju auta, sto bi inace bilo dobro i za ove gadne crne lajsne, podmladio bi ga dosta, izgledao bi cistije svezije.

 

npr. ovako

 

6740275.jpg

 

p.s. verujem da su ove felne zimske, ali su gadne mnogo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ove felne kad bi nasao... :D

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu zimske felne :D Za kvake ,vec imam u planu da pitam farbara posto treba da ofarbam branik ima jedna ogrebotina,pa cu videti sa njim.Lajsne ne bih dirao,za letnji set imam lepse 16,tako da felne ostaju tako kako su :D Inace planiram posle 2god ako sve ide po planu,njega calu meni neki e90 ali sestak :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
31 minutes ago, MS PK said:

I ove felne kad bi nasao... :D

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока
 

Nasao ja Mico,al mora se plate :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za bmw se placaju suvim zlatom :D

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...