Jump to content
FAS Goran
danijel55

BMW 320D Touring crveni

Recommended Posts

Jel e34 automatik, posto su stari automatici jako spori, to je realno da je sporiji, ako je saltung trebali bi biti jako blizu.

 

A ne znam otkad je e34 kamatar, pre 15-20g nije bio, koliko ja znam kamatar je bio e65 (sedmica posle transportera) kada se pojavila, a zadnjih par godina svi na internetu govore kamatarka za e34.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, sedmica je kamatarka a od skoro je i petica Mnogo gledaju petrolhedse na yt

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz mog iskustva ili je tvoj 320d chipovan, motor na 525i je los ili vozac ne zna da vozi.

Ustvari moze biti i da ima neke ogromne preteske tockove od 40ak kila sa gumom, tipa one siroke felne sa x5 sto sam video da stavljaju neki, toliko uspore auto da je to neverovatno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace farovi su opravdali investiciju.I sto se izgleda tice i prakticnosti (odlicno sijaju u mraku) Iako sam greskom uzeo d2s 6000k,umesto 4300k.

Screenshot_20200123-113237_Gallery.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosao u klub ljudi koji su greskom uzeli 6000k umesto 4300k :D Nisam ispratio, sta si radio sa farovima? Reparacija ili si ih kompletno zamenio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dao moje halogene i doplatio za farbicke xenon farove.Do duše bio sam sumnjicav kako ce sijati,al sreca stajali su na autu u voznom stanju.Posto sam odlican sa otpadasem ,imao sam i cast da provozam auto i vidim da li mi odgovara.

I sve sam mislio da cu 4300k i uzeh cn light sijalice ,kad sam ih stavio onda sw setio da vidim na pakovanju,tj kutijici.

 

@vagenovac Felne na e34 su od e60.

Inace zbog et odustao sam od style 138,u ponudi imam style 161 od e90.

Ovako bi to izgledalo:

 

20200123_114451.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam,al taj style 44,nikako mi se ne dopada.Ako bih birao 16 moje ili te 17,ostao bih na 16.Otom potom.Ne zurim se nigde,cilj mi je da svoje felne prvo prodam,da ne gomilam bezveze 3 seta,pa posle da poklanjam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što čoveka zoveš "otpadaš" ako si dobar sa njim

Послато уз помоћ ТT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako mi to kod nas.Ko rastura kola,otpadas :D Mislim zovemo se po imenu,al kad bih ja napisao ime njegovo,Ivan,nit bi znali ljudi o kome je rec,a mozda bi se i par kolega sa foruma Ivana javila :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja bih pomislio da je pogrdno otpadas kapiram da drzi otpad ali nikad nisam cuo :) Da nije Ivan Grujo? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ne,ne,e46 ostaje.Dolazi jos jedan manji autic pored.Posto je mikra otisla u miraz :D

Naslednik e46,ce verovatno biti e90 facelift.
Inace  crveni na visini zadatka,4 u kolima ap ,3 puta izletanja na 200+,ovako voznja auto putem 150+,rekoh da probam ovo mobil 1 :D Ipak sam resio da sipam 5w30.

Edited by danijel55

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...