Jump to content
FAS Goran
danijel55

BMW 320D Touring crveni

Recommended Posts

Jesi se druzio sa nekim opelasima kada je crvena tetkica tako zardjala :D 

 

Probaj sa antirostom da skines tu rdju, pa mozes smirglom 1000, da ne bode oci kad si uglancao ostalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 hours ago, vagenovac said:

Jesi se druzio sa nekim opelasima kada je crvena tetkica tako zardjala :D 

 

Probaj sa antirostom da skines tu rdju, pa mozes smirglom 1000, da ne bode oci kad si uglancao ostalo.

Ma kakva tetkica,kad sam rekao  vreme  Uzice,ulazak u Ca ,mnogi sa jacim mašinama su izneverovali :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blizi se godinu dana druženja i oko 21k km.Negde videh neko pominje plastike da cvrce,prijatno sam iznenadjen da se nista nije rasklimalo u enterijeru.Naravno,uzevši  u obzir nase odlicne puteve.Takodje sto se tice podne izolacije na zavidnom nivou.Takodje pocelo je razmisljanje za remap ,170-180ks,tj dodatnih 20-30ks nista vise :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar nisi pominjao nesto da ces da ga prodajes? Nekom drugaru ili tako nesto bese.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neplanski je to bilo.Jedno 15 dana sam jurio e90,nista valjano nisam nasao i na kraju odustao od prodaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocistio levi far iznutra.Morao da zamenim ovu donju crnu plastiku u faru,pa uz put reko zasto ne da iskoristim da ocistim staklo iznutra.Posao oko 20 min :D

20191025_153546.jpg

20191025_153536.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako.Od skoro provalih da mi bmw ima kao neki dpf filter ili sta god da je ovo.Oznaka je ova:kba 17105
Nasao sam i papire cak od njega.E sad mene zanima jel treba on sa vremena na vreme da se cisti ili?Ako neko zna ,svako misljenje je dobrodoslo.

20191028_152645.jpg

20191028_152659.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...