Jump to content
FAS Goran
danijel55

BMW 320D Touring crveni

Recommended Posts

Cekaj bre, to podrzava standarde koji se traze za tvoj motor?

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel motor u toliko lošem stanju da toliko mnogo troši ulje da moraš gušće sipati?

Sent from my STF-L09 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne trosi ni kap ulja.5 30,5 40,10 40 ni jedno ne trosi.

Makar znam odakle ide ovo ulje i da nije replika ili neki fus.

Pogotovu leti mu vise prija 10 40.Cuj preskočilo,ima toga.

Jedino od auta sto je trošilo ulje kod mene je mikra,mada sad joj dajem toleranciju 200g,ako potroši vise ode na dobos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravih da napisem koju o aditivu zenoxu.Neka sitna razlika primecena sto se rada tice i to je to.Od novembra do sada 12k km,nastavljamo druzenje.U nedelju oko 22h krenuo iz panceva ka kuci,mokar put pegla lagano nacional 120.Investicija u xenon farove pun pogodak.Jos uvek odusevljen lezanju na putu.Poredio sa e46 od burazera sve isto samo sto je njegov na 17,moram priznati ima osetne razlike u udobnosti.

Jedino gde sam zeznuo to je sa kupovinon d2s 6000k,trebao sam 4300k da uzmem i kad sam uzeo i ugradio tek onda pogledao kutiju.Mada sa prljavim farovima svetle odlicno,barem meni :D Eto jedne slike sa auto putu sa prljavim farovima kako svetli.

20190625_214926.jpg

20190625_215115.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guščiju mas' nemoj da zaboravimo..

Sent from my 3310 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad je on u pitanju ne brinem se ja za potrosnju :D 

To sam mogao u mikru da roknem :D Haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam zadovoljan sa ovim sto sipam,5-6 puta je bilo izleta preko 200kmh,na sipci ulje mrdnulo nije.Stalno se i vozi zustro,dok vecina ljudi opici svoj auto jednom 200kmh ode 200g ulja cas posla :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto ne sipas ulje koje je fabrika propisala za tvoj motor? Mislim na gradaciju, ne na proizvodjaca.

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

I treba gledati stadarde koje zahteva motor... Viskozitet može i da se menja u zavisnosti od područja gde se auto koristi, ali standarde mora da zadovoljava u svakom slučaju. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na to sam i mislio, lose sam se izrazio. Secam se da mi je za bivseg golfa PD bilo 505.01.


Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eee saće kae da je Golf VW PD loša, komplikovana i nepouzdana tehnologija, samo čekaj. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Castrol recommends for your BMW (EU) 3 series, E46 (1998-2006)

 

 

EDGE 0W-30

Engine M47TU

EDGE 0W-40 A3/B4

Engine M47TU

EDGE 5W-40

Engine M47TU

Edited by vagenovac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto ne uzmes kanebo krpu aka jelenska koza (pravu ne sintetiku)? Meni je ona neizmerno bolja od mikrofibera.

Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam je,veruj mi mikrofiber je bolja.Godinama sam koristio jelensku kozu i sad ovo pranje uzeo mikrofiber.Keva kupila neku koja navodno upija 10l vode iz cepter katalog,tako nesto.Mogu ti reci da upija savrseno vodu.

 

20190703_143809.jpg

I volan je tu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta si sredio?

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove crne lajsne na braniku.Jos od kad sam polirao auto ,dal ih je polir pasta izlgedela ili su bile blede ne znam ni ja sam.I danas skinuo ih,zagrejao industrijskim fenom i skoro kao nove :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzmeš prerađeno ulje, namažeš i budu ko nove :lol: . Samo ne prilaziš kolima par dana da se ne isflekaš. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...