Jump to content
FAS Goran
danijel55

BMW 320D Touring crveni

Recommended Posts

prvo ti njega osveštaj pa dalje ma bitno da tehnicki ispravan ,da ima zimske gume,nikako wintere,djubre jedno od gume:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To za podizace i mene nervira.Sad za kvake ne znam kako bi mu legle iskreno :D

9 hours ago, MS PK said:

....i sto je crven.. :D

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока
 

Ima i za tebe jedan :D

20181214_180414.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je klot verzija, ali par stvari potpuno menja pricu, sport mf volan, sport sedista (ne moraju kozna ili polukoza), morimoto xenon, kvake u boji i vec imas osecaj da vozis potpuno drugi auto.

 

Najvaznije je stanje, a drugo se da resiti, mada nije bas ni jeftino jedno 500eur kostaju ove stvari koje sam nabrojao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo da te služi, i da mnogo lepih kilometara provedeš u njemu. 

Nikada nisam voleo karavane, ali može se desiti da vrlo uskoro postanem vlasnik jednog. :D

Jedan od mojih najboljih drugova poseduje e46 od 150 konja već 10 godina, i uvek mi je bio interesantan auto koliko je upravljiv i stabilan, a s obzirom kolika mu je masa odlično poteže.

Jedini problem koji je za sve vreme imao je otkidanje klapne usisa koja je završila unutar motora, i imao je štetu 700e. 

Koliko je tvoj prešao i koje je godište? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

2003 god,oko 250k km.

Iskreno od svega sto si naveo,hteo sa bixenone da stavim,ali tehnicki bih tesko prosao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa sedista nisam probao,sa volanom jesam.Ja gl da se resim nekih ogrebltinica,to me vise nervira nego oprema.Ako je auto udaran,nije u istoj boji itd :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje da ne probava nista, ako je njemu dobro ovako sjajno, sada ga nagovaramo da vidi koliko mu auto moze biti bolji pa ili da se skenja sa svojim ili da upuca 500+ eura :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Morimoto sam hteo. Kod Bana 100e sve sa radom,ali eto sta cu kad na tehnickom palise sve zive sijalice. :D

Sad sedista bi voleo od alkantare,ali...Volan mozda kasnije dodje drugi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 17.12.2018. at 6:07 PM, danijel55 said:

Morimoto sam hteo. Kod Bana 100e sve sa radom,ali eto sta cu kad na tehnickom palise sve zive sijalice. :D

Sad sedista bi voleo od alkantare,ali...Volan mozda kasnije dodje drugi :D

Jel imas kontakt od tog lika za motimoto?

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, vagenovac said:

Ništa preko 100kmh :D

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 

Koja je bila na trake i manuelac 165kmh :D

1 hour ago, dellas said:

Jel imas kontakt od tog lika za motimoto?

Bane sa foruma

0656787728

Share this post


Link to post
Share on other sites

Up zamwnjena racva antifriza na glavi i levi nosac motora gornji.Pukao je na pola,al nisam imao nikakve vibracije i sl.Samo sto je sada motor tisi. Za sada sam zadovoljan.uporedio sam snage sa drugarevim golfom 5 1.9tdi cipovan na 133ks tako su barem valjci izbacili,dobio sam ga,zadovoljan ja.Odlucio sam se za bmw ne iz ku*cenja,vec sto je od prve vlasnice koju znam dugo i prakticniji mi je od libre.Nije mi jasno samo dal je moguce da je tisi od jtd na leru,opet kontam veci motor trebao bi da bude i glasnije,zar ne?Mada do duse poklopaca motora ima koliko god hoces i od ispod prvo neki limeni suspleh pa onda plasticni,dok gospodja ima samo onaj plasticni.Takodje sam saznao da na modelima sa 6brzina brze odlazi zamajac,mehaničar iz BMW kuma mi je rekao i gotovo svi otpadasi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje je godiste po sasiji, jesi proveravao? 2003 god 150ks uglavnom mora imati sestostepeni menjac.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako bre veci bmw-ov motor od jtd-a? Koja je razlika, jedan 1910 a drugi..1970cm3 :D I sto mora veci motor da bude bucniji!? Sto veci to je tisi da znas

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mora.Retki su ali bas retki sa brzina,to i mehanicari i otpadasi kazu.Proveravao sam i po saobracajnoj posto je auto ima registraciju Nemacku,doteran na tockovima do Srbije i napravljen ulaz.Njihova saobracajna je papirna ima vise stranica,godiste 2003,110kw.

Ali 16v je bmw ,a libra 8v.

Mada i nisu retki,lupam i ja,na oglasima u Srbiji ih ima oko 300 komada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolji je 6brz svakako, te priče o odlaženju zamajca su gluposti, crkne zavisno od stila vožnje na 200-400k, a crkne i na 5brz možda lakše i ranije.

6brz zamajac dosta rano crkava na f30 i na zadnjim serijama E90, ali to je n47 motor, tamo uglavnom izdrži dosta manje ali nema veze sa e46.

E46 je odličan auto za tu cifru i pruža dosta, a opet je jako zahvalan za eksploataciju.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih voleo da je 6 brzina,ali nisam mogao da biram to.Sto kaze otpadas,evo ti menjac od 6brzina za 300e pa stavi.Licno prenosim kako su meni rekli BMW mehanicari ,rekao mi je radni kiz Kum-a i ako neko zna Dado BMW servis i delovi u Gornjem Milanovcu na magistralnom putu.Kazu da duze traju na 5 brzina i retkost da ode,sad stvarno ne znam :D Voleo bi ja da je novija trojka,ali Boze zdravlja mozda bude nekad neka dosta mladja,sve u skladu sa mogucnostima. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 hours ago, vagenovac said:

6brz zamajac dosta rano crkava na f30 i na zadnjim serijama E90, ali to je n47 motor, tamo uglavnom izdrži dosta manje ali nema veze sa e46.

Zašto crkava brže na F30? :cry: Ne kvari mi zamah, sad kad sam pred kupovinom jednog. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odličan auto, najbolji u klasi do pojave Audija a4 b9.

Pa dvojica drugara koji su kupili nove f30 320d su menjali zamajce, jedan na 115k drugi na 140k, nisu imali nikakav simptom osim zveckanja na leru, ali su hteli da sve bude tiptop i da održavaju u fulu.
Neko bi sigurno tako jos vozio, samo pitanje je koliko pre pojave lupanja, trzanja itd.

Nijedan drugi problem osim toga, a kažu u servisu da ti zamajci na f30 ne traju kao ranije.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...